Niech stanie się… sylwestrowe przyjęcie!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Szampańska zabawa, wystrzały korków, sztuczne ognie, muzyka i… światło. To obowiązkowe elementy naprawdę udanego sylwestra. Ten wyczekiwany dzień nadejdzie już za nieco ponad tydzień! Jak się do niego przygotować? Na początek: podświetlane donice i ich niekończące się możliwości.

Źródło światła w siedzisku

Chcąc przygotować naprawdę niezapomnianą zabawę sylwestrową, warto postawić na niebanalne rozwiązania. Jednym z nich są podświetlane elementy dekoracyjne: zarówno tradycyjne lampy, jak meble czy pojemniki. Świecące meble sprawdziły się już w branży HoReCa na całym świecie, uświetniły niejedną imprezę prywatną, jak i masową, a teraz trafiają do prywatnych wnętrz.

podświetlane meble nunoni

Źródło: www.makeithome.pl

Nietypowa dekoracja

Już od kilku lat prym na sylwestrowych przyjęciach wiodą rodzime rozwiązania. Podświetlane meble od nuno’ni sprawdzą się w każdych okolicznościach. Na co dzień mogą zdobić prestiżowe miejsca, takie jak Giełda Papierów Wartościowych, by wieczorem stać się główną atrakcją najbardziej szalonego przyjęcia – to wyjątkowo uniwersalna propozycja zarówno dla domowych wnętrz, jak i zastosowań w sferze publicznej.

podświetlane meble nunoni GPW makeithomepl (1)

Źródło: www.makeithome.pl

Nie tylko meble!

Lampy od nuno’ni, np. Moon lub Twister to dodatkowy, poza meblami, pomysł na urozmaicenie sylwestrowych czy karnawałowych przyjęć. Te podświetlane dekoracje wykonano z wytrzymałych materiałów – nie ugną się wobec uszkodzeń mechanicznych, nie pękną, ani nie przyczynią się do spięć elektrycznych. Pomysły? Całe mnóstwo! W miejscu klasycznych siedzisk, na domowej prywatce i eleganckim przyjęciu sprawdzą się podświetlane kostki Cubrick, które nie tylko pozwalają wygodnie usiąść, ale również generują nastrojowe światło w dowolnym odcieniu.

cubrick lampa kostka nunoniŹródło: www.makeithome.pl

Pojemnik na co tylko zechcesz

To nie koniec przepisów na udanego sylwestra i udany karnawał. Ciekawym pomysłem jest również zapewnienie gościom oryginalnych pojemników. Podświetlane donice od nuno’ni mogą bowiem pomieścić napoje, po które uczestnicy imprezy chętnie sięgają podczas zabawy na parkiecie. Światło, które generują donice, nie pozwala ich przeoczyć, są więc dobrze widoczne nawet w zaciemnionym pomieszczeniu. Pomysły czerpać można również z… południa Europy. Włoscy designerzy tworzący dla marki TeraPlast podsuwają bowiem wyjątkowe rozwiązanie: soczyście kolorową, podświetlaną doniczkę kwiatową, która z powodzeniem stanie się pojemnikiem na lód lub butelkowane napoje.

podświetlane-donice-teraplast-makeithomepl

Źródło: www.makeithome.pl

Nośnik reklamy

Świecące dekoracje od nuno’ni  czy Teraplast ulokowane na zewnątrz lokalu będą wizytówką, której po prostu nie da się przeoczyć – wskażą miejsce, w którym odbywa się najbardziej udany sylwester w okolicy! Przykład? Świecące donice mogą stać się pojemnikiem na schłodzone alkohole. Białe pojemniki z wybranym logotypem doskonale zaprezentują się we wnętrzu utrzymanym w ciemnej tonacji. To dekoracja idealna na sylwestra: oryginalna, rzucająca się w oczy, a jednocześnie funkcjonalna i łatwa w utrzymaniu.

podświetlane donice

Źródło: www.terraform.pl

W ostatni wieczór roku liczy się przede wszystkim doskonała zabawa. Zarówno kameralne domowe prywatki jak i masowe imprezy, wymagają ciekawego oświetlenia i funkcjonalnych dodatków.

podświetlane donice ricola nunoni

Źródło: www.terraform.pl

Wszyscy wiemy, że światło i dobra zabawa to motywy przewodnie niejednej imprezy, jednak zwyczajne lampy nie sprawdzają się, tak dobrze, jak propozycje od nuno’ni. Sylwestrowe przyjęcie będzie naprawdę niezapomniane!

 

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz