Nie zaliczaj świątecznej wpadki

Święta to czas wyjątkowy i szczególny, ale także moment dość stresujący, bo czy prezent, który wybraliśmy dla bliskiej nam osoby, będzie trafiony? Każdy chciałby w końcu odkryć tą tajemnicę i podarować to, co druga osoba sobie wymarzyła, wyśniła i co spełnia jej oczekiwania. Nie warto więc zawczasu się denerwować i przejmować, skoro można poznać… przepis na udany prezent

designerski prezentŹródło: https://pl.fotolia.com/

Święta Bożego Narodzenia pod wieloma względami są wyjątkowe, ale jedna, istotna rzecz wyróżnia je na tle innych. A mianowicie ten moment, w którym zdajemy sobie sprawę, że prezent, który wybraliśmy dla bliskiej nam osoby kompletnie nie przypadł jej do gustu. Ta chwila, w której odkrywamy, że pomimo wielu wspólnych lat znajomości, nie wiemy co innym w duszy gra…

Jakby było tego mało, zawsze idziemy na skróty i kupujemy takie rzeczy, które nam się podobają i o których myślimy, że z pewnością spodobają się innym… A teraz pomyślcie, że zamiast udanego, cudownego i wyjątkowego świątecznego prezentu bliska wam osoba, otrzymuje – konsternację na twarzy. Tak, to prawda, ta chwila będzie bezcenna, zwłaszcza w magiczny, wigilijny wieczór…

Wszystkie prezenty, a szczególnie te, które wręczamy w ten świąteczny dzień, powinny być wyrazem naszych ciepłych uczuć. Co zatem podarować? Tak szczerze, to możemy kupić wszystko i wszystko może być tą właściwą, wymarzoną rzeczą. Ale pod warunkiem, że osoba, która otrzyma od nas prezent, wyraźnie powiedziała: „Na święta chcę otrzymać to i to”. Jeśli tego nie zrobiła, a my kupimy np. szampon do włosów, to z pewnością będziemy na straconej pozycji i możemy czym prędzej uciekać po nowy podarunek.

Gotowa recepta na udany prezent?

Z pewnością najlepszym rozwiązaniem będzie, gdy druga osoba sama wybierze sobie prezent. Choć moim zdaniem nawet w tym przypadku nie możemy być pewni, że będzie z niego zadowolona… Oczywiście, nie warto jednak zabierać innym chwili oczekiwania na niespodziewany prezent.

Dlatego, aby kupić wyjątkowy prezent warto kierować się przede wszystkim: pomysłowością. Moim zdaniem, zawsze sprawdzają się te prezenty, które zawierają w sobie odrobinę DESIGNU. W ramach inspiracji przedstawiam kilka wyjątkowych prezentów, które bez wątpienia design mają we krwi, a raczej są same w sobie designem.

Odpowiednim podarunkiem, który ma w sobie 100% designu będzie podświetlany element lub donica TerraForm. Produkt z „metką” made in Italy przypadnie każdemu do gustu. Bowiem wykonany jest z trwałego tworzywa, a przy okazji zawiera w sobie mnóstwo dobrego stylu.

designerski prezentŹródło: archiwum Terra

Co więcej, wyobraźcie sobie dużą, podświetlaną donicę zapakowaną w ogromne świąteczne opakowanie. Może i nie zmieści się pod choinką, ale z pewnością zrobi niesamowite wrażenie na bliskiej nam osobie.

designerski prezentŹródło: archiwum Terra

Bez wątpienia designerska donica będzie podarunkiem, który nie znudzi się po kilku dniach. Efektownie ozdobi wnętrze oraz stanie się jego najlepszym przyjacielem.

designerski prezentŹródło: archiwum Terra

Wybierając świecące, designerskie elementy z pewnością nie zaliczymy świątecznej wpadki. A może to właśnie dzięki nim sprawimy, że święta staną się jeszcze bardziej magiczne i wyjątkowe?