Naturalny ekran miejski – co i jak?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

W jaki sposób powitać gości odwiedzających miasto, jak zaprezentować im największe walory i topografię okolicy, a jednocześnie poprawić jej walory estetyczne? Te wszystkie problemy, z którymi zmaga się współczesna przestrzeń publiczna, można rozwiązać za pomocą jednego elementu: naturalnego ekranu miejskiego. A to tylko początek jego możliwości…

naturalny_ekran3Źródło: www.terrawall.pl

Te wszystkie problemy, z którymi zmaga się współczesna przestrzeń publiczna, można rozwiązać za pomocą jednego elementu: naturalnego ekranu miejskiego. A to tylko początek jego możliwości…

Żywy ekspozytor

W przestrzeniach publicznych harmonijne połączenie estetyki i funkcjonalności staje się szczególnie ważne. Z eksponowanych w miastach elementów korzystają bowiem dziesiątki tysięcy ludzi, a każdy z nich ma inne potrzeby. Aby móc łatwo zaprezentować wszystkim mapę terenu, największe walory turystyczne okolicy lub po prostu ich powitać, warto wykorzystać naturalne ekrany miejskie Terrawall – to niezwykle udana kombinacja efektownego wyglądu, jak i składnika czysto praktycznego.

Strefa relaksu

Naturalne ekrany to coraz popularniejszy trend, którego popularność dowodzi, że miejsca pełne zieleni są bardzo pożądane również w przestrzeniach publicznych. Minimalistyczna konstrukcja oparta na solidnej, stalowej ramie z kółkami gwarantuje mobilność i swobodne przemieszczanie zależnie od potrzeb, a z drugiej strony: może zostać łatwo wkomponowana na stałe w podłoże. Wszystko to sprawia, że naturalne ekrany świetnie sprawdzają się na miejskich placach, na których często brakuje zieleni. Doskonałym pomysłem jest obsadzenie doniczek różnymi gatunkami roślin, co dodatkowo podniesie walory dekoracji!

naturalny_ekran1-1Źródło: www.terrawall.pl

Bezproblemowa pielęgnacja

Pielęgnacja roślin we wspólnych przestrzeniach powinna być łatwa, a jej efekty powinny mieć realne odbicie w kondycji sadzonek. Zintegrowany system podlewania, w jaki wyposażono naturalne ekrany miejskie sprawia, że dostarczanie wody odbywa się za pośrednictwem zaledwie jednego otworu, z którego przedostaje się ona do systemu korzeniowego każdej z roślin. Wymienne doniczki można łatwo usunąć w każdym momencie i zastąpić je inną zawartością – opieka nad zielenią miejską jeszcze nigdy nie była tak łatwa!

Kompleksowa usługa

Aby dodatkowo usprawnić pielęgnację i opiekę nad roślinami eksponowanymi w przestrzeniach publicznych, warto skorzystać z kompleksowej usługi. W ramach tej propozycji grono profesjonalistów zajmie się stworzenie planu ukwiecenia ekranu, wybierze najlepsze rośliny, a nawet zaproponuje element graficzny, jaki może znaleźć się na tylnej ściance dekoracji. Wszystko będzie gotowe dokładnie na czas i wedle wcześniej założonego planu!

naturalny_ekran4Źródło: www.terrawall.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

1 komentarz do “Naturalny ekran miejski – co i jak?”

Dodaj komentarz