Naturalne ogrodzenie

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Są takie sytuacje, gdy przebywając w ogródku letnim, klient czuje się nieswojo. Wszyscy mogą usłyszeć jego rozmowę. Warto zadbać o jego komfort i w naturalny sposób zapewnić mu poczucie prywatności.

kolekcja Long TerraFormźródło: www.terraform.pl

Skutecznym rozwiązaniem na ukształtowanie przestrzeni są np. rośliny posadzone w podłużnych donicach. Dzięki nim jesteśmy w stanie tak zagospodarować teren, aby nadać mu charakter prywatności. Jest to szczególnie przydatne dla właścicieli ogródków letnich, gdzie przesiaduje wielu nieznanych sobie ludzi. Takie strefy stwarzają komfortowe warunki dla ludzi, poszukujących w mieście miejsca, w którym mogą spokojnie porozmawiać. Odpowiednie nasadzenia stworzą nieinwazyjne, skuteczne ogrodzenie, chroniące przed niepożądanym wzrokiem przechodniów czy gości z sąsiedniego stolika.

kolekcja Long TerraFormźródło: www.terraform.pl

Kolekcja Long marki TerraForm składa się z różnorodnych pojemników, które sprawdzą się w każdym miejscu. Mogą być wykorzystane jako separatory między stolikami czy zakryć niezbyt atrakcyjne widoki. Co więcej, tak ukształtowane donice potrafią być o wiele wygodniejsze w wielu sytuacjach – ustawione wzdłuż ściany zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż okrągłe. bogata gama kolorów i form sprawia, ze znalezienie odpowiedniej donicy pasującej do otoczenia jest prostym zadaniem.

kolekcja Long TerraFormźródło: www.terraform.pl

Nie tylko sam wygląd jest atutem produktów TerraForm.  Donice są całkowicie przystosowane do warunków atmosferycznych, co oznacza, ze niestraszne im upały ani mrozy. Zastosowanie wytrzymałych materiałów sprawia, że każdy pojemnik jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. To dobra wiadomość dla właścicieli, którzy boją się szkód wyrządzonych przez wandali. Istotną informacją jest również fakt, że donice są przyjazne dla środowiska i w 100% nadają się do recyclingu.

kolekcja Long TerraFormźródło: www.terraform.pl

Zielony, miękki mur stworzony dzięki donicom TerraForm poprawi również samopoczucie klientów ogródków letnich. Przebywanie wśród natury działa na ludzi kojąco i relaksująco. Wypoczęty klient zawsze chętnie wraca do miejsca, gdzie wie, że odetchnie od swojego zabieganego trybu życia. A przy okazji nacieszy oko pięknym wystrojem.

kolekcja Long TerraFormźródło: www.terraform.pl


Cześć!
Bądź na bieżąco z naszymi treściami!
Chcesz być pierwszym, który dowie się o nowych wpisach na blogu? Zapisz się teraz, aby otrzymywać ekskluzywne powiadomienia! Pozdrawiamy,
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz