Najpiękniejsze miasta zimą

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, a jak święta to i ozdoby świąteczne. Dlatego właśnie w ten szczególny czas wielu z nas przystraja domy, dekoruje swoje ogrody, dbając przy tym, aby stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny nastrój. Ale oprócz naszych domów zmienia się coś jeszcze. Co? A mianowicie nasze miasta.

To właśnie w tym czasie przestrzeń miejska zmienia się nie do poznania. Staje się bardziej przytulna i klimatyczna. Bo przecież jak to miło jest spacerować po mieście, po którym widać, że nadchodzą święta. Przyjemnie jest przechadzać się oświeconymi milionem lampek uliczkami… Dlatego też władze wielu miast starają się, aby jak najbardziej umilić nam ten czas i inwestują w różnego rodzaju iluminacje czy jesienno-zimowe aranżacje.

Warto więc docenić ich starania i zgłosić swoje miasto do plebiscytu na „Najpiękniejsze jesienno-zimowe wieże kaskadowe Terra”. Tytuł ten otrzyma 5 aranżacji ze zgłoszonych miast, które zgromadzą największą liczbę głosów.

Iluminacje świąteczne w SzprotawieŹródło: foto. Jan Ryszawy

Jak wziąć udział w plebiscycie?

Wystarczy przesłać max. 5 zdjęć w formacie JPG. Fotografie powinny przedstawiać zastosowanie produktów firmy Terra® w przestrzeni miejskiej.

 Zgłoszenie należy przesłać na adres: foto@terra-pl.eu

W mailu należy podać: imię i nazwisko autora zdjęć oraz miejscowość, w której znajdują się wieże kwiatowe. Zgłoszenie będzie opublikowane na portalu terra-pl.eu w zakładce Klienci – https://www.terra-pl.eu/klienci/plebiscyt

Harmonogram plebiscytuHarmonogram plebiscytu

1. Plebiscyt rozpoczyna się 03.12.2012 r., a kończy 11.02.2013 r.

2. Zdjęcia należy przesyłać do 19.01.2013 r. do godz. 10.00.

3. Głosowanie na miasta rozpoczyna się 19.01.2013 r., a kończy się 8.02.2013 r. o godz. 17.00.

4. Wyniki Plebiscytu zostaną opublikowane do 11.02.2013 r. na stronie internetowej www.terra-pl.eu

Spośród nadesłanych zdjęć, dzięki użytkownikom portalu www.terra-pl.eu, którzy będą oddawać swoje głosy na dane miasto, zostanie wyłonionych 5 zwycięzców!

W ramach nagrody 10 osób, które zgłoszą swoje miasto do konkursu otrzyma kalendarz na rok 2013 ze zdjęciami ukwieconych miast. Co więcej, pięć zwycięskich miast, które zgromadzi największą liczbę głosów, otrzyma kupon rabatowy w wysokości 20% na wszystkie produkty firmy Terra®.

Serdecznie zapraszamy do Plebiscytu, pochwalcie się Waszym pięknymi, miejskimi aranżacjami!