Najpiękniejsze choinki miejskie

17 grudnia 2015
image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

W świątecznej gorączce często zapominamy o tym, co najważniejsze, a tym co towarzyszy nam najczęściej są stres i nerwy. Nie powinno tak być – organizacja bożonarodzeniowych dekoracji nie powinna absorbująca.

najpiękniejsze choinki na świecieŹródło: www.terrachristmas.pl

Dobrym rozwiązaniem są więc świąteczne choinki z kolekcji TerraChristmas, łatwe w montażu, a zarazem efektowne.

Wygoda swobodnego wyboru z bogatej oferty daje świąteczna kolekcja TerraChristmas, w skład której wchodzą między innymi choinki miejskie o rozmaitych gabarytach i ciekawej iluminacji. Są stabilne i wytrzymałe, nie stworzą więc zagrożenia dla zabieganych mieszkańców, a ich łatwy montaż z pewnością docenią miejskie służby porządkowe.

choinki miejskie terrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Pole do popisu

Miasto o wyjątkowej architekturze? Nowoczesny plac? A może tradycyjna zabudowa centrum? W każdych z tych miejsc może znaleźć się idealnie dopasowana choinka miejska. Aby harmonijnie zaaranżować przestrzeń na święta, warto rozważyć odpowiedni kolor, rozmiar i dodatki, jakie mają znaleźć się na drzewku. Jest z czego wybierać: miejska choinka może mieć od 2 do 13 metrów wysokości, a kolor igliwia to aż trzy opcje: czerwień, zieleń lub biel. Niezwykle bogata gama dodatków w postaci światełek lub bombek sprawia, że każde z miejskich drzewek będzie wyjątkowo i idealnie wpasowane w okolicę. Warto puścić wodze wyobraźni i skomponować naprawdę szczególną dekorację.

Choinki miejskie TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Ekologicznie i ekonomicznie

Aby funkcjonować w harmonii z ekologią i ekonomią, warto postawić na rozwiązania minimalizujące negatywny wpływ zarówno na środowisko, jak i miejską kasę. Choinki miejskie z kolekcji TerraChristmas są równie atrakcyjne jak naturalne odpowiedniki, a nie łączą się z karczowaniem drzew, mogą być używane wielokrotnie, dzięki czemu pozwalają zminimalizować wydatki w kolejnych latach. To najlepszy sposób na magiczne, beztroskie święta dla całego miasta i każdego mieszkańca z osobna.

Choinki miejskie TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Łatwy montaż

Miejskie choinki z kolekcji TerraChristmas składają się z modułowych elementów. „Szkielet” dekoracji został wykonany z najwyższej jakości stali pokrytej grubą warstwą syntetycznego igliwia. Kolejne fragmenty choinki składają się modułów, tak by montaż oraz demontaż nawet największej z nich przebiegał szybko i sprawnie. To sposób na ekspresową przemianę przestrzeni na święta, i to bez zbędnego wysiłku.

Choinki miejskie TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Przykład do naśladowania

Choinki z kolekcji TerraChristmas zyskały uznanie włodarzy wielu polskich miejscowości. Zawitały już między innymi do Garwolina, Radzynia Podlaskiego, Białej Podlaski, Nałęczowa i Węgrowa. Świąteczne dekoracje w najróżniejszych rozmiarach, kolorach i bajecznie kolorowymi ozdobami zdobią również inne prestiżowe miejsca takie jak Politechnika Wrocławska. Warto podążać za takim przykładem!

choinki miejskie terrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Dodaj komentarz