Najciekawsze dodatki do domu Nuno’ni

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Czas odciąć się od szablonowego myślenia o urządzaniu wnętrz! Nowoczesne dodatki do domu wcale nie muszą mieć jednej, narzuconej z góry formy… ani sposobu zastosowania.

lampy Nuno'niFoto: www.nunoni.pl

Funkcjonalność i piękno w jednym – po tym właśnie poznasz kolekcję Nuno’ni.

Cool as ice, bright like a moon

Designerskie meble kochamy przede wszystkim za to, że ich funkcjonalność nie jest niczym ograniczona. Projektanci tworzący kolekcję Nuno’ni nie narzucają sposobu zastosowania poszczególnych elementów: Cubrick w formie sześcianu może być zarówno stolikiem, siedziskiem… a nawet lampą! Warto zbadać niezbadane zakątki nowoczesnego wzornictwa i odkryć ciemną stronę księżyca – Moon to niebanalny sposób na rozświetlenie każdego wnętrza, bo kto powiedział, że lampa nie może być kulą… a może nawet jajkiem lub spiralą?

lampy Nuno'niFoto: www.nunoni.pl

lampa twister nunoniFoto: www.nunoni.pl

Moc na uwięzi

Dodatki do domu Nuno’ni mają dwa rodzaje zasilania do wyboru: wystarczy wybrać klasyczną metodę, czyli gwint E27 z kablem, by móc cieszyć się stałym oświetleniem wnętrza, bez konieczności systematycznego ładowania baterii. Wnętrze, jakie kryją w sobie designerskie lampy jest niemal równie ciekawe jak ich powierzchowność: moduł RGB z wydajną żarówką LED sprawia, że całość mieni się tysiącami kolorów, które można dowolnie zmieniać za pomocą prostej i bezpłatnej aplikacji na urządzeniu podłączonym do sieci wifi.

Uwolnij światło

Jeśli brak okablowania jest priorytetem, należy postawić na designerskie lampy wyposażone w akumulator. Wystarczą zaledwie 4 godziny ładowania, by móc cieszyć się światłem przez 8 godzin! Teraz można ustawić lampę w dowolnym miejscu i zmieniać jej światło oraz jego natężenie z odległości aż z 15 metrów – właśnie taką wygodę daje pilot zdalnego sterowania. Co więcej, LED-owa żarówka gwarantuje oszczędność: zastosowanie tej technologii to o 90% mniejszy pobór energii przy równie jasnym, co w przypadku klasycznej żarówki świetle. Uwolnij kreatywność i zaaranżuj niebanalne oświetlenie dokładnie tam, gdzie zechcesz!

Maksimum wygody

Kolekcja Nuno’ni to nie tylko modne lampy, ale również oryginalne donice z polietylenu. Ich innowacyjność polega na zastosowaniu szeregu ułatwiających życie rozwiązań: system uprawny to dedykowana dla danego pojemnika wkładka, w której wzrasta roślina – dzięki niej przesadzenie okazu jest znacznie mniej kłopotliwe. System obejmuje również wskaźnik poziomu wody, dzięki czemu można łatwo kontrolować stan nawodnienia rośliny – bez ryzyka „przelania” jej ani też przesuszenia.

2 in 1

Wybrane modele pojemników na rośliny można z łatwością stosować również jako oryginalne oświetlenie: wewnątrz umieszczono moduł RGB lub gwint E27 dające tak samo ciekawe możliwości jak te, które zastosowano w lampach z kolekcji. Modne donice Nuno’ni to mnogość oryginalnych form, które w połączeniu z dowolnie wybranym oświetleniem stworzą niepowtarzalny klimat każdego wnętrza!

podświetlana donica ricola nunoniFoto: www.nunoni.pl

lampy Nuno'niFoto: www.nunoni.pl

Nuno'ni  (11)Foto: www.nunoni.pl

lampy Nuno'niFoto: www.nunoni.pl

lampy Nuno'ni
Foto: www.nunoni.pl

lampy Nuno'niFoto: www.nunoni.pl

lampy Nuno'niFoto: www.nunoni.pl

lampy Nuno'niFoto: www.nunoni.pl

lampy Nuno'niFoto: www.nunoni.pl

Make it Home

Zakupy w Internecie to dzisiaj codzienność – oszczędność czasu, siły, cierpliwości, a bardzo często i pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu, by kupić donicę, lampę, a nawet fotel. W makeithome.pl znajdziesz wszystko, czego szukasz dla domu i ogrodu – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

1 komentarz do “Najciekawsze dodatki do domu Nuno’ni”

Dodaj komentarz