Nagrody czekają! Wystarczy wysłać zdjęcie ukwiecenia – Terra Flower Power

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Nadal trwa etap zgłoszeń w plebiscycie Terra Flower Power. W gronie uczestników, walczących o tytuł Najpiękniej Ukwieconego, z przyjemnością powitamy również Twoje miasto. Nie czekaj, zgłoś je i zdobądź nagrody!

Dlaczego warto wysłać fotograficzne zgłoszenie? Dla trójki Najpiękniejszych szykujemy nagrody: wieżę kwiatową h2000 oraz donice: model Gianto Sito (donica z funkcją siedziska) lub Gianto Tablo (donica z funkcją stołu), a także Gianto Classic, które przyszłego lata trafią do miasta w pełni obsadzone!

jak głosować 2020 1

Poznaj kilkoro uczestników plebiscytu Terra Flower Power – pamiętaj, że TWOJE miasto również może znaleźć się w tym gronie – wystarczy, że prześlesz zdjęcia jego ukwiecenia – konkurs@terra-pl.eu.

 

zglos 2020 FB 1r 1

Uwaga! Liczba zdjęć w galerii konkursowej Twojego miasta jest nielimitowana

Warto zachęcić mieszkańców do nadsyłania fotograficznych zgłoszeń. To korzyść dla miasta, które zostanie szerzej zaprezentowane, a także dla autorów zgłoszeń, których honorujemy nagrodami gwarantowanymi. Dla wszystkich autorów fotograficznych zgłoszeń przewidzieliśmy nagrody gwarantowane, a dla dziesięciu z nich, wybranych przez Kapitułę Organizatora, szykujemy nagrody dodatkowe – wiszące doniczki od sklepu www.makeithome.pl.

nagrody 2020 2

Czy wiesz, że…

Do tej pory w plebiscycie udział wzięło łącznie już ponad 500 miast z całej Polski. W ciągu sześciu edycji oddano dziesiątki tysięcy głosów, a atrakcyjne nagrody powędrowały do zwycięskich miejscowości z kraju. Kto wie, może w tym roku pośród Najpiękniejszych znajdzie się Twoje miasto?

Kalnendarium 2020

przejdź do strony plebiscytu, poznaj uczestników i zgłoś swoje miasto – klik.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz