Moosburg ponownie ukwiecony!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Ponownie wracamy do malowniczej miejscowości w Austrii – niewielki Moosburg po raz kolejny zachwycił pięknym ukwieceniem swojej przestrzeni. Tego lata kwietniki miejskie Terra ozdobiły wejście do tutejszego ratusza, a już niedługo, jesienią możemy się spodziewać równie imponującej dekoracji!

kwietniki miejskie terraŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Niewielka austriacka miejscowość, Moosburg, już dwukrotnie popisała się imponującą dekoracją kwiatową. W zeszłorocznym okresie wiosenno-letnim przestrzeń przed lokalnym ratuszem ozdobiły dwie wieże kwiatowe Terra H1200 ukwiecone równymi pasami różnokolorowych roślin. Szczegóły tej aranżacji znajdują się tutaj.

kwietniki miejskie terra moosburg (3)Źródło: www.wiezekwiatowe.pl

W tym roku władze Moosburga postawiły na nieco bardziej dynamiczne ukwiecenie – kwietniki miejskie zostały obsadzone białą, czerwoną i purpurową surfinią w losowym układzie. To najlepszy dowód na to, że ostateczny wygląd przestrzeni jest ograniczony jedynie wyobraźnią!

kwietniki miejskie terra moosburg (3)Źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Moosburg, jako miejscowość turystyczna, przez cały rok może liczyć na odwiedziny turystów z całej Europy. Właśnie dlatego tak istotne jest wykreowanie odpowiedniego wizerunku miasta, który zapadnie w pamięci gości oraz zapewni ponowne odwiedziny miłośników sportu i kontaktu z przyrodą. Nie jest tajemnicą, że kwiaty są najlepszym sposobem na stworzenie przyjaznej atmosfery, właśnie dlatego dwa kwietniki miejskie Terra stanęły w reprezentacyjnym miejscu – tuż przed wejściem do ratusza.

kwietniki miejskie terraŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Goście odwiedzający tę malowniczą miejscowość, ale również sami jej mieszkańcy mogą więc cieszyć się estetyczną, pełną natury przestrzenią i to niemalże o każdej porze roku! Władze Moosburga stawiają na kreatywność, dlatego w okresie jesiennym przyozdabiają kwietniki stosownymi dekoracjami: dyniami, kukurydzą, grzybami i innymi darami natury charakterystycznymi dla tej pory roku.

kwietniki miejskie terraŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Czy niewielka miejscowość może sobie pozwolić na dekoracje w wielkim stylu? Przykład z Moosburga jest najlepszym dowodem na to, że inwestycja w zieleń jest doskonałym posunięciem, a same kwietniki mogą służyć mieszkańcom i miastu niemalże przez cały rok!

Dodaj komentarz