Moje miasto jesienią – konkurs fotograficzny

Emocje po tegorocznym plebiscycie Terra Flower Power powoli opadają, ale nie zapadamy w sen zimowy! Już teraz ogłaszamy kolejny fotograficzny pojedynek, w którym możecie pochwalić się sezonowym ukwieceniem Waszej okolicy, a przy okazji… zdobyć inspirowane jesienią nagrody.

jesienne nasadzenia wieże kwiatowe kwietniki miejskie jesienne nasadzenia (18) zielona góra

Zielona Góra | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Pokażcie nam, jak prezentują się Wasze miasta w jesiennej odsłonie. Na zdjęcia z sezonowymi okazami oraz kwietnikami i donicami w rolach głównych czekamy od dziś (14.10 godzina 15:00) aż do 4.11 (godzina 12:00) – macie więc wiele czasu na uchwycenie najpiękniejszych kompozycji i zaprezentowanie nam swoich okolic w nieco innym niż zwykle wydaniu.

Września | źródło: www.terracity.pl

Weź udział w konkursie. Opublikuj jesienne zdjęcie w komentarzu do posta na FB – klik

(nie wymagamy rejestracji ani udostępniania danych osobowych)

 

jesienne nasadzenia donice miejskie kwietniki miejskie meble miejskie września

Września | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Wszystkie nadesłane przez Was zdjęcia trafią do specjalnej galerii na blogu Inspirowani Naturą. Spośród nich wybierzmy trzy, których autorzy dostaną ekologiczną misę Jill XL w jesiennym kolorze – być może nasadzicie w nich rośliny cebulowe, by wiosną uzyskać efekt jak poniżej?

Dodatkowo Na WSZYSTKICH uczestników konkursu czekają nagrody gwarantowane – kody rabatowe o wartości 20% do sklepu www.makeithome.pl

wieże kwiatowe kwietniki jesienne ukwiecenie świnoujście

Świnoujście | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

 

Szczegóły w regulaminie dostępnym w tym miejscu: klik