Mobilne donice na wyjątkowe potrzeby

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Dni Miasta, dożynki, regionalne święta, a nawet… wizyty parków rozrywki. W przestrzeniach publicznych dzieje się wiele!

Wszystko co dobre, nie może trwać wiecznie… można nawet pokusić się o stwierdzenie, iż największym atutem wydarzeń we wspólnych przestrzeniach jest ich przelotność. Cały rok oczekiwania na kilka dni imprez sprawia, że one same stają się wyjątkowe. Jak jednak przygotować przestrzeń na intensywne, inne niż codzienne użytkowanie? Jak sprawić, aby setki, a nawet tysiące gości poczuło się komfortowo?

donice miejskie ławki miejskie terra group szczecin 1

Szczecin | źródło: www.terraform.pl

 

W tak niezwykłych okolicznościach sprawdzają się mobilne dekoracje. Wyłącznie elementy, które można łatwo dostarczyć, a następnie szybko zdemontować, można tak dobrze dopasować do zapotrzebowania gości. Co ciekawe, gamę mobilnych dekoracji miejskich tworzą nie tylko donice XXL, ale nawet… wieże kwiatowe. Modele ze specjalnym hakiem transportowym można przenieść z miejsca na miejsce przy użyciu niewielkiego dźwigu, i to bez najmniejszej szkody dla roślin.

donice miejskie ławki miejskie terra group szczecin 15

Szczecin | źródło: www.terraform.pl

 

Wróćmy jednak do pojemników na rośliny – organizując Dni Miasta lub dopełniając wystroju parku rozrywki, warto zwrócić uwagę na wielofunkcyjność dekoracji. Imprezy pod otwartym niebem nierzadko cieszą się tak dużą popularnością, że ze względu na ograniczoną przestrzeń nie sposób jest wprowadzić jednocześnie i elementów czysto dekoracyjnych, i takich, które poprawiają komfort przebywania w okolicy.

W zatłoczonych przestrzeniach świetnie sprawdzają się mobilne donice z funkcją siedziska lub modele z opcją stołu. Te pokaźne, minimalistyczne i solidne pojemniki nie tylko można szybko i łatwo dostarczyć na miejsce (dzięki specjalnym żłobieniom dla lekkiego wózka paletowego). Ich obecność to również dodatkowa ławka lub alternatywne miejsce do spożycia posiłku – wprost idealne dopełnienie strefy gastronomicznej każdej większej imprezy.

donice miejskie ławki miejskie terra group szczecin 14

Szczecin | źródło: www.terraform.pl

 

Na tego typu rozwiązanie zdecydowano się między innymi podczas Holiday Park w Szczecinie. Trwająca podczas tegorocznych wakacji impreza to największe tego typu przedsięwzięcie dostępne dla gości po lockdownie spowodowanym pandemią koronawirusa. Nic dziwnego, że po tak długim czasie izolacji miłośnicy silnych wrażeń szturmują teren szczecińskiej łasztowni i znajdujące się na jej terenie urządzenia rozrywkowe. Po emocjonującej przejażdżce 80-metrową karuzelą z huśtawkami łańcuchowymi pozostaje już tylko zaspokoić głód… przysmaków w strefie gastronomiczno-wypoczynkowej.

Czytaj więcej na temat Holiday Park w Szczecinie w tym wpisie – klik

 

donice miejskie ławki miejskie terra group szczecin 17

Szczecin | źródło: www.terraform.pl

 

Goście odwiedzający szczeciński park rozrywki znajdą tam nie tylko budki z daniami na wynos, ale również mogą zrelaksować się, siedząc na jednej z mobilnych ławek-donic XXL. Na powierzchni dekoracji znalazły się zabawne nalepki nawiązujące do miejsca – to ciekawy sposób na funkcjonalne, inspirowane naturą i estetyczne dopełnienie każdej imprezy „pod chmurką”. Tuż po jej zakończeniu donice XXL mogą zostać szybko przeniesione w inną lokalizację, gdzie staną się kolejną atrakcją dla przechodniów.

donice miejskie ławki miejskie terra group szczecin 16

Szczecin | źródło: www.terraform.pl

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz