Minimum wysiłku, maksimum korzyści, czyli jak zgarnąć nagrodę w plebiscycie?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Kto z nas nie marzy o tym, by przy niewielkim wkładzie własnym zyskać jak najwięcej? Każdy! Przy okazji tegorocznego plebiscytu Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce macie szansę wprowadzić ten scenariusz w życie. Zobaczcie, jak:

plebiscyt terra flower power make it home Large

3 proste kroki do zwycięstwa

Co należy zrobić, by wygrać nagrodę specjalną? Wystarczy chwycić za telefon komórkowy, aparat lub inny sprzęt fotografujący/nagrywający, wykonać do 6 zdjęć swojej miejscowości z produktami firmy Terra Group w przestrzeni miejskiej, lub nagrać krótki film, i nadesłać na adres: konkurs@terra-pl.euMy załadujemy zdjęcia/filmy, a Twoim zadaniem będzie głosowanie (od 1 do 22 sierpnia) i zachęcanie innych do głosowania na swoje miasto. Podsumowując: 1. wykonaj zdjęcie/film, 2. wyślij je do nas, 3. głosuj i zachęcaj do głosowania. I tyle! A o co walczysz?

plebiscyt terra flower power make it home

Nagrody czekają!

Dla 10 autorów najciekawszych zdjęć przygotowaliśmy stylowe doniczki ziołowe Brussels Herbs, na autora najciekawszego filmu czeka warzywnik Green Basics Allin1 Growkita dla każdego głosującego mamy rabaty do sklepu Make it Home, które łączą się! W sumie możecie otrzymać aż 35% rabatu. Naprawdę warto! Szczegóły na grafice poniżej:

nagrody terra flower power2018

 

Jeśli nadal wahacie się, czy wziąć udział w naszej zabawie, mamy nadzieję, że tym wpisem rozwialiśmy wszystkie Wasze wątpliwości! Czekamy na Wasze zdjęcia o głosy! Dokładny regulamin plebiscytu znajdziecie tutaj. Razem wybierzmy Najpiękniejsze Miasto w Polsce!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz