Milicz na żółto i na niebiesko

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Milicki rynek co roku zachwycał w bożonarodzeniowym sezonie, jednak przyszedł czas na zmiany. Na szczęście zupełnie kosmetyczne! Świąteczne dekoracje w odświeżonej, atrakcyjnej kolorystyce ponownie wróciły do serca miasta. Jaki jest efekt tej bożonarodzeniowej przemiany? Zobaczmy!

Lubiana tradycja

Piramida z bombek XXL to już niemal obowiązkowy element na świątecznym milickim rynku. Dużych rozmiarów kompozycja skutecznie przypominała o zbliżającym się Bożym Narodzeniu. Wszystko za sprawą pięknych kolorowych kul i zmyślnie ukrytemu stelażowi. Wrażenie swobodnego ułożenia kolorowych bombek uzyskano mocując bombki na konstrukcji, która dodatkowo zakotwiczyła je w docelowym miejscu bez ryzyka zaburzenia kompozycji.

wiąteczne dekoracje miejskie nakładki na kwietniki bombki xxl terrachristmas milicz 87

Milicz | źródło: www.terrachristmas.pl

Czas na zmiany

Pięknie prawda? Wszystko co tak miłe dla oka czasami jednak staje się elementem codzienności – jak więc odświeżyć świąteczną kompozycję bez uszczerbku dla miejskiej kasy? Wystarczy, tak jak w Miliczu, postawić na zmianę kolorystyki: ze złoto-czerwonej na srebrno-błękitną.

wiąteczne dekoracje miejskie nakładki na kwietniki bombki xxl terrachristmas milicz 20

Milicz | źródło: www.terrachristmas.pl

Tej niezwykłej piramidzie już od kilku świątecznych sezonów towarzyszył inny lubiany symbol – smukły renifer Rudolf, który zdawał się wyczekiwać przybycia sań samego Świętego. Minimalistyczna figura w tym roku również zaskoczyła – wszystko za sprawą, nowej, odświeżonej powłoki w kolorze eleganckiego złota – korespondującej z bombkami w tym samym odcieniu.

wiąteczne dekoracje miejskie nakładki na kwietniki bombki xxl terrachristmas milicz 64

Milicz | źródło: www.terrachristmas.pl

Grunt to harmonia

Złoto-błękitne dekoracje w sercu miasta zaprojektowano tak, by stworzyć spójną kompozycję. Nie tylko w centrum! Kontynuacją nowej kolorystyki są bombki na nakładkach na latarnie oraz stojące wieże kwiatowe – na nich również znalazły się dodatki w odcieniach nawiązujących do elementów z serca Milicza. Okrągłe kule i stożki z syntetycznego igliwia zdobią, przypominając o świętach – i to nawet w momencie, gdy zimowa pogodna nie w pełni dopisuje. Bożonarodzeniowy nastrój i tak zawitał do miasta.

wiąteczne dekoracje miejskie nakładki na kwietniki bombki xxl terrachristmas milicz 65

Milicz | źródło: www.terrachristmas.pl

wiąteczne dekoracje miejskie nakładki na kwietniki bombki xxl terrachristmas milicz 69

Milicz | źródło: www.terrachristmas.pl

kliknij w miniaturę, by zobaczyć zdjęcia ze świątecznego Milicza w pełnej rozdzielczości

Milicz | źródło: www.terrachristmas.pl

Dodaj komentarz