Meble miejskie Benito

Meble miejskie Benito


image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Natknęliście się gdziekolwiek na artykuł o meblach miejskich Benito? Jeśli nie, dziś przedstawiamy media, które o nas piszą.

Na portalu Sztuka Wnętrz  w dziale Technika możemy przeczytać o meblach miejskich Benito, których wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim jest firma Terra®.

Jak donosi portal: „Władze miast chciałyby zapewne kształtować przestrzeń publiczną w sposób indywidualny, odpowiedni do charakteru miejsca, hierarchii miasta i potrzeb mieszkańców. Jak tego dokonać? Naprzeciw tym wszystkim oczekiwaniom wychodzi dystrybutor znanych hiszpańskich mebli miejskich BENITO na rynku polskim.”

Całość możecie przeczytać tutaj!

Kolejny artykuł ukazał się na portalu Nasza Przestrzeń. Tu informuje się, że  nasze meble miejskie to „… kolejny przykład dobrych produktów, ale tym razem hiszpańskiej firmy Benito, które można już kupować w Polsce.”

Co więcej: „Benito to meble projektowane przez dizajnerów z Hiszpanii, ale nie tylko – mamy m.in. Hiroya Tanaka z Japonii. Dodatkowo w ramach programu BENITOartis oferuje przygotowanie dedykowanych dla danego miasta czy miejsca rzeźb.”

Całość do przeczytania na portalu naszaprzestrzen.pl

Portal dla inwestorów i projektantów uspro.pl też o nas pisze!

meble miejskie

Dodaj komentarz