Mamy wrzesień, a Sztum… rozkwita!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Tradycyjnie już wraz ze zmianą pór roku, zmienia się również rodzaj ukwiecenia we wspólnych przestrzeniach. Coraz częściej jednak do miast trafiają okazy, które zachwycają nieustannie od wiosny aż do późnej jesieni. Efekt? Taki jak w Sztumie – niesamowita wrześniowa kompozycja w donicach!

UM Sztum p. Agnieszka Nelkowska Andrzej Poswiata 9 donice miejskie xxl scaled

Sztum | UM Sztum p. Agnieszka Nelkowska, Andrzej Poświata

 

Sztum już od kilku sezonów zdobią wielkie donice w odcieniu nawiązującym do niezwykle modnej stali cortenowskiej. Pojemniki, choć wykonane z tworzywa sztucznego, to prezentują się bardzo stylowo – są przy tym lekkie i mobilne. Co ważne, donice są personalizowane – obecność logo Sztumu sprawia, że dekoracja jest wprost niepowtarzalna!

UM Sztum p. Agnieszka Nelkowska Andrzej Poswiata 8 donice miejskie xxl scaled

Sztum | UM Sztum p. Agnieszka Nelkowska, Andrzej Poświata

 

Tak wyjątkowy efekt to jednak nie tylko zasługa pojemników – w tym roku trafił do nich paciorecznik – jeden z największych „przebojów” roślin dla miast ostatnich miesięcy.  W rezultacie dekoracja nie tylko przetrwała wakacyjny okres, ale z każdym tygodniem ma się coraz lepiej – kwiaty rozkwitają najbardziej bujnie właśnie teraz, u progu jesieni.

UM Sztum p. Agnieszka Nelkowska Andrzej Poswiata 7 donice miejskie xxl scaled

Sztum | UM Sztum p. Agnieszka Nelkowska, Andrzej Poświata

 

Staranna pielęgnacja, solidne donice i rozważnie dobrane kwiaty sprawiają, że Sztum rozkwita, i to w momencie, gdy wiele miast powoli zmierzają ku kresowi sezonu ukwieceń. Gratulujemy tak pięknej dekoracji!

 

Za nadesłanie zdjęć do tego wpisu serdecznie dziękujemy Panu Andrzejowi Poświacie.

Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz