Majówka w lepszym świetle

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Majówka jest na wyciągnięcie ręki! Pogoda zaczęła sprzyjać towarzyskim spotkaniom na powietrzu, dlatego już teraz warto przygotować się do ogrodowych przyjęć. Będzie się działo!

designerska donica Soft Round High Light ElhoŹródło: www.terraform.pl

Podświetlane donice sprawią, że wszyscy goście na długo zapamiętają tak zaaranżowane wydarzenie.

Przyjęcie w ogrodzie można zorganizować praktycznie o każdej porze dnia, a do naprawdę udanego spotkania potrzebna jest jedynie dobra pogoda. W godzinach wieczornych niezbędnym elementem staje się również odpowiednie oświetlenie, które podkreśli charakter ogrodu…

podświetlane donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

…a o świetlenie ogrodu to ogromne pole do popisu. Można zdecydować się na tradycyjne lampy, jednak naprawdę udane spotkanie wymaga niebanalnych pomysłów, które na długo zapadają w pamięci gości. Doskonałym uzupełnieniem każdego przyjęcia „pod chmurką” są podświetlane donice, które pozwalają nie tylko przechować rośliny, ale też kreują szczególny nastrój.

podświetlane donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Szukasz oryginalnego sposobu na podanie napojów lub przekąsek? Umieść je w świecącym pojemniku i zaintryguj gości! A może potrzebujesz dodatkowych mebli? Wykorzystaj donice podświetlane jako stoły, wystarczy, że położysz na nich płytę z plexi.

Podświetlane donice X-potŹródło: www.terraform.pl

Czy już wiesz, w jakich barwach będzie utrzymane Twoje przyjęcie? Wielokolorowych – dynamicznych i zmiennych, czerwonym – romantycznym, czy może niebieskim – w stylu marynistycznym? Niezależnie od pomysłu podświetlane donice od Nuno’ni dają Ci ogrom możliwości. Wielkim udogodnieniem modeli z modułem RGB jest również możliwość sterowania światłem za pomocą pilota.

W trosce o bezpieczeństwo gości uczestniczących w ogrodowym przyjęciu, warto wybrać podświetlane donice Nuno’ni pozbawione kabla, a zasilane poprzez wbudowany akumulator. To koniec z kłopotliwymi przewodami plączącymi się pod nogami bawiących się gości. Co ważne, zaledwie 6 godzin ładowania wystarczy, by pojemnik na kwiaty świecił nieustannie przez 12 godzin.

W donicach z akumulatorem znajduje się LED-owa żarówka, która gwarantuje oszczędność: zastosowanie tej technologii to o 90% mniejszy pobór energii przy równie jasnym, co w przypadku klasycznej żarówki świetle. Uwolnij kreatywność i zaaranżuj ciekawe oświetlenie dokładnie tam, gdzie zamarzysz!

donice podświetlane
Źródło: www.terraform.pl

Zapewnij swoim gościom beztroską, majówkową zabawę – ogród urządź z podświetlanymi donicami opatrzonymi certyfikatami, które świadczą o tym, że pojemniki mogą być stosowane na zewnątrz i nie zaszkodzi im kontakt z wilgocią. W kolekcji TerraForm znajdziesz donice świecące najwyższej jakości, stworzone tak, by ich użytkowanie łączyło się tylko z dobrą zabawą!

donice podświetlaneŹródło: www.terraform.pl

kolorowe, podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

donice podświetlane
Źródło: www.terraform.pl

Donice Podświetlane X-Pot TerraForm Źródło: www.terraform.pl

Dodaj komentarz