Lubuskie inspiruje – wielkanocne dekoracje XXL w Żaganiu i Iłowej

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Te dwa lubuskie miasta dzieli niespełna 17 kilometrów, a łączy… bardzo wiele! W tym roku w obu pojawiły się wielkanocne dekoracje XXL – skrojone na miarę, bajecznie kolorowe pisanki miejskie. Zobaczmy!

wielkanocne dekoracje pisanki miejskie pisanki xxl terra easter ilowa 17

Iłowa | źródło: www.terraeaster.com

Wielkanocne dekoracje XXL – z każdym rokiem w nowej palecie

Wielkanoc już za nami, jednak nie zwalniamy tempa, wspominając najciekawsze sezonowe kompozycje. Tym razem rzućmy okiem na dekoracje, jakie pojawiły się w dwóch sąsiednich lubuskich miastach – Żaganiu oraz Iłowej. Drugą miejscowość mogliście już podziwiać we wcześniejszych wpisach, gdzie prezentowaliśmy ażurowe pisanki z ukwieceniem – klik, by przejść do tej treści. Wyglądają świetnie? Jasne, ale włodarze miasta wcale nie spoczęli na laurach i w tym roku zaskoczyli nas po raz kolejny.

wielkanocne dekoracje pisanki miejskie pisanki xxl terra easter ilowa 9

Iłowa | źródło: www.terraeaster.com

Jak zaprezentowały się wielkanocne dekoracje XXL w Żaganiu?

Wielkanocne dekoracje XXL – pisanki miejskie przygotowane do ekspozycji w Żaganiu wyróżniają się kolorami i niepowtarzalną powierzchownością. Każda z nich została wykonana według indywidualnego projektu – w taki właśnie sposób na powierzchni wielkich pisanek pojawiły się radosne geometryczne wzory, sezonowe symbole, a także życzenia wesołych świąt – również w wydaniu opatrzonym dodatkowo elementem z nazwą miasta. Ozdoby, zamocowane na specjalnych stojakach pojawiły się na jednym z rond, a także w samym centrum Żagania, tuż pod Urzędem Miasta.

Iłowa inspiruje po raz kolejny!

W poprzednich sezonach centrum Iłowej, miasta w województwie lubuskim, zdobiły ażurowe pisanki. Ich dodatkowych atutem, poza żywymi kolorami i delikatną formą, było ukwiecenie – w podstawie wielkich jaj umieszczono sadzonki bratków – trudno o lepszy symbol wiosny! W tym roku mieszkańcy doczekali się kolejnych nowości – wielkanocne dekoracje XXL – pisanki miejskie okazały się niemniej atrakcyjne niż już obecne elementy. Na powierzchni wielkich jaj pojawiły się nie tylko kolorowe geometryczne wzory, ale również herb oraz tradycyjne życzenia wesołych świąt. Czym zaskoczą nas włodarze Iłowej w kolejnych sezonach? Przekonamy się już niebawem!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz