Lubin piękny cały rok

donice gianto lubin park
Czy jest możliwe, aby móc przemienić donicę w bożonarodzeniową dekorację? Tak, to łatwe – jedną z ciekawszych inspiracji znaleźliśmy w Lubinie – mieście, w którym kolorowe pojemniki na rośliny zimą zmieniają się nie do poznania!

Na początku były kwiaty

W sezonie wiosenno-letnim Lubin zdobiły klasyczne donice Gianto obsadzone bujnymi roślinami ozdobnymi. Było kolorowo i kwitnąco! Jednak… co począć z pojemnikami w momencie, gdy naturalne elementy przestają zachwycać, a ich czas, zgodnie z rytmem natury przemija?

Lubin | źródło: www.terraform.pl, www.terrachristmas.pl

Nic nie stoi na przeszkodzie, by donice pozostały w tym samym miejscu również jesienią i zimą – dedykowane nakładki w kształcie stożka – choinki to świetny sposób na ich zagospodarowanie w tym problematycznym okresie, a dodatkowo – wprowadzenie do okolicy nastrojowych, sezonowych dekoracji.

donice gianto park lubin

Lubin | źródło: www.terraform.pl, www.terrachristmas.pl

To łatwe!

Kilkanaście minut wystarczy, aby donica XXL, która wiosną i latem wprowadza kwiaty, zimą przemieniła się w bożonarodzeniową ozdobę. Świąteczna nakładka to gotowa i ekspresowa metamorfoza dowolnej przestrzeni.

Lubin | źródło: www.terrachristmas.pl

Świąteczna nakładka na donice miejskie jest lekką, opartą na stalowej konstrukcji dekoracją, mocowaną w podłożu za pomocą specjalnych kotew. Zastosowanie tak prostego, a jednocześnie funkcjonalnego rozwiązania sprawia, że jej montaż jest szybki i łatwy. Instalacja zajmuje jedynie kilka chwil, a otoczenie staje się piękne na długi czas.

donice gianto lubin park

Lubin | źródło: www.terraform.pl, www.terrachristmas.pl

Jesienne zakupy na start

Niewielka choinka w donicy to strzał w dziesiątkę. Zielony stożek opleciony sznurem kolorowych światełek zmienia przestrzeń Lubina w niezwykłą, świąteczną krainę – i to nawet w momencie, gdy prawdziwie zimowa aura nie dopisuje. To sprawdzony, wart przeniesienia do innych miejscowości pomysł! A może nawet uda się go zrealizować w ramach zagospodarowania tak zwanych resztek budżetowych? Więcej na temat tego zagadnienia w tym wpisie – klik.

donice miejskie lubin zima nakładki terrachristmas

Lubin | źródło: www.terrachristmas.pl