Lubin piękniejszy z roku na rok!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Lubin zdaje się idealnym miejscem do życia dla miłośników zieleni we wspólnych przestrzeniach. I taki też jest! Wielkie, kolorowe donice i wieże kwiatowe pełne purpurowej surfinii to dopiero początek – miasto rozwija zasoby roślinnych elementów i w tym roku uzupełniło je o kolejne, tym razem stalowe donice. Zobaczmy:

ukwiecenie miasta lubin wieże kwiatowe donice miejskie meble miejskie 23

Lubin | źródło: www.terracity.pl

O tym, jak pięknie prezentuje się Lubin, i to nie tylko latem, pisaliśmy już w tym wpisie – klik. W tym roku włodarze miasta poszli o krok dalej i do roślinnych elementów w kwietnikach kaskadowych oraz donicach XXL dołączyli jeszcze kompozycje w minimalistycznych, stalowych pojemnikach. Z roku na rok serce miasta prezentuje się coraz bardziej efektownie!

ukwiecenie miasta lubin wieże kwiatowe donice miejskie meble miejskie 4

Lubin | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Wielkie donice zdobią już miejski park, z powodzeniem dodając mu uroku zarówno w letnim, jak i zimowym sezonie. W centrum zaś od dawna można wypoczywać w otoczeniu kaskadowych kwietników – w tym roku obsadzonych purpurową surfinią.

ukwiecenie miasta lubin wieże kwiatowe donice miejskie meble miejskie 31

Lubin | źródło: www.terraform.pl

Najnowszym powodem do dumy mieszkańców Lubina są wielkie, stalowe donice, które ulokowano na tutejszym rynku. Minimalistyczne miejskie pojemniki wyglądają szlachetnie już w samodzielnym wydaniu! W tym jednak przypadku, jak zawsze, posłużyły jednak przede wszystkim do wprowadzenia roślin – drzewek ozdobnych, których tak brakowało w tej okolicy w naturalnym wydaniu.

ukwiecenie miasta lubin wieże kwiatowe donice miejskie meble miejskie 13

Lubin | źródło: www.terracity.pl

Sezon 2018 wydaje się być dla Lubina szczególnie udany pod kątem aranżacji przestrzeni i jej estetycznego zagospodarowywania. Co przyniesie kolejny rok? Poprzeczka już wisi wysoko, jednak jesteśmy pewni, że przyjdzie nam ponownie opisywać nowe, warte uwagi kompozycje. I oby tak dalej!

ukwiecenie miasta lubin wieże kwiatowe donice miejskie meble miejskie 5

Lubin | źródło: www.terracity.pl

zobacz więcej zdjęć ukwiecenia Lubina i jego roślinnych kompozycji w donicach:


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz