Las po sąsiedzku

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Zamieszkać pośród natury, a jednak nadal w sercu miasta? Wystarczy odwiedzić Londyn, by spełnić takie marzenie. Zajrzyjcie razem z nami do pewnego lasu ukrytego w kamienicy…

Serwis internetowy Airbnb, umożliwiający dokonanie rezerwacji hoteli, oraz firma Pantone, która wydała swoją unikatową skalę kolorów, stworzyły razem wyjątkową przestrzeń. W tym szczególnym miejscu świat zewnętrzny przenika się z klimatem zamkniętych lokalizacji. Dom ‘Outside In’ jest zainspirowany najnowszym kolorem palety Pantone – Greenery, czyli odcieniem soczystej, naturalnej zieleni.

Outside In house (11)

Przestrzeń składa się z imponującej „leśnej” recepcji, wewnętrznej szklarni, która obejmuje jadalnię i sypialnię z trawnikiem, wystawę żywych rzeźb, a także namiot dla dzieci. W tym niezwykłym miejscu nie zabrakło również kuchni pełnej aromatycznych ziół.

Outside In house (12)

Inspirowana Naturą przestrzeń w duchu Greenery była otwarta dla podróżnych przez kilka dni stycznia tego roku – to również niezwykły hotel! Każdy odwiedzający mógł również dołączyć do „zielonych” warsztatów, podczas których powstały terraria, odbyły się również lekcje relaksującego Tai Chi.

Outside In house (8)

Chcielibyśmy, by przedsięwzięcie z Londynu pozostało w mieście chociaż trochę dłużej… a może nawet zawitało do Polski? Każdemu z nas przyda się sąsiedztwo zielonego lasu 😉

Outside In house (5)

Outside In house (10)

Outside In house (6)

Źródło: www.boredpanda.com


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz