Łączymy tradycję z nowoczesnością – donice Gianto

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Choć za oknem w wielu miastach Polski krajobraz wciąż zimowy, to warto już teraz pomyśleć o aranżacji przestrzeni w soczystych kolorach wiosny. Znakomite rozwiązanie to kolorowe donice, które świetnie wpiszą się w każdą architekturę miejską.

W wielu miastach przestrzeni do zaaranżowania jest aż nadto – place, placyki, skwery mogą być wizytówką mieszkańców i tworzyć spójną miejską kompozycję łączącą naturę, architekturę i nowoczesność.

wielkie donice gianto rybnik nunoni 12Źródło: www.terraform.pl

W kolekcji TerraForm znajdziemy donice Gianto, gigantyczne ozdoby miejskie, których rozmieszczenie w krajobrazie można zorganizować w dowolny sposób. Wszystko zależy tu od wyobraźni!

wielkie donice gianto ostrowiec świętokrzyski 6 MediumŹródło: www.terraform.pl

Donice Gianto stworzone są w technologii, która pozwala na ich długoletnie użytkowanie – materiał to polietylen odporny na wszelkie niedogodne warunki atmosferyczne: nie pęka, nie blaknie, nie wchłania wilgoci. Posłuży jako piękna ozdoba miejska w każdym sezonie.

wielkie donice nunoni Gianto Bochnia 9Źródło: www.terraform.pl

Donice Gianto dostępne są w kilku rozmiarach – te największe i najbardziej imponujące udekorowały już niejeden plac w polskich miastach, ożywiając często ich surowy charakter.

wielkie donice gianto 10Źródło: www.terraform.pl

Co można zasiać w tak wielkiej donicy? W kwietniu do wyboru są różnokolorowe bratki, stokrotki czy tulipany. W kolorowych donicach Gianto pięknie prezentują się połączone ze sobą różne gatunki kwiatów.

wielkie donice gianto 11Źródło: www.terraform.pl

Lato to czas na pelargonie, surfinie, begonie czy ipomee, a nawet wspaniale wyglądające odmiany kalafiora czy kapusty, a także trawy ozdobne, wrzosy czy chryzantemy. W donicach zakwitną także kolby kukurydzy, orzechy czy dynia. W mniejszych donicach Gianto można zasadzić także krzewy.

wielkie donice gianto 2Źródło: www.terraform.pl

Zimą w modelach donic Gianto mogą stanąć udekorowane bombkami czy światełkami choinki. Klasyczny kształt donic i energetyczne kolory sprawiają, że jeden przedmiot staje się nowoczesnym symbolem miasta dbającego o piękno otoczenia.

Czy wiesz, że:

  • Donice Gianto zobaczyć można w takich miastach jak Gorzów Wielkopolski, Ostrowiec Świętokrzyski czy Zielona Góra
  • Polietylen, z którego stworzono donicę Gianto, po raz pierwszy został wytworzony w 1898 roku przez niemieckiego chemika Hansa von Pechmana
  • Z polietylenu tworzy się także żyłki rybackie, folie, rury, stosuje się go też do wyrobu zmywaczy do paznokci i toników.

donice miejskie gianto 5Źródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz