Kwiaty w mieście Żary

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Wizytówką każdego miasta powinien być ratusz jak i jego najbliższa okolica, czyli rynek. W Żarach znajduje się duży, odrestaurowany ratusz z przełomu XIV i XV w. Jak tchnąć w budowlę, która pamięta najstarsze dzieje, odrobinę charakteru i indywidualnego stylu?

TERRA sprostała temu wyzwaniu! Przy odrobinie pomysłowości, przemyślanej kompozycji i  naturalnego piękna w postaci kaskadowych konstrukcji kwietnikowych, uzyskaliśmy niepowtarzalny efekt. W zaledwie kilka godzin z szarego, mało interesującego miejsca stworzyliśmy idealną, tętniącą naturalnym życiem miejską przestrzeń. Taki rynek stanie się doskonałym, kluczowym miejscem spotkań dla mieszkańców, przyciągnie inwestorów, a co najważniejsze zostanie na długo największą dumą miasta.

Kwiaty w mieście są znakomitym sposobem na naturalną promocję miasta. Jeśli chcemy zadbać o wizerunek naszej przestrzeni miejskiej, nic w tak elegancki sposób nie przyozdobi miasta, jak właśnie kwiaty.

Zobacz film z realizacji na YouTube: Kwiaty w mieście Żary

Zachęcam do przedstawienia swoich uwag i opinii w polu komentarz.


Cześć!
Bądź na bieżąco z naszymi treściami!
Chcesz być pierwszym, który dowie się o nowych wpisach na blogu? Zapisz się teraz, aby otrzymywać ekskluzywne powiadomienia! Pozdrawiamy,
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz