Kwiaty w mieście Lubsko

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Czym może wyróżnić się deptak w Lubsku? Takich miejsc w Polsce jest w końcu wiele. Ale dzięki naszej pasji, niepozorny deptak stał się kolorowym, pełnym barw i natury miejscem. Którego z pewnością pozazdroszczą mu inni włodarze miast. Jak tego dokonaliśmy?

Zastosowanie produktów TERRA oraz odpowiedni dobór kwiatów sprawiły, że w kilka godzin, dotąd zamknięty w ścianach kamienic obszar, nabrał nieoczekiwanie nowego, świeżego wyglądu i charakteru. W Lubsku postawiliśmy na stojące kaskadowe konstrukcje kwietnikowe – wieże kwiatowe, złożone z kilku rodzajów kwiatów. Nasi specjaliści zawsze starają się dobrać kwiaty do otaczającego miejskiego anturażu tak, aby wydobyć z niego to, co najlepsze. Dzięki temu deptak stał się, prócz przelotowego ciągu pieszego, także ważnym miejscem kojarzonym z relaksem i odpoczynkiem.

Kwiaty w mieście to znakomity sposób na naturalną promocję miasta. Jeśli chcemy zadbać o wizerunek naszej przestrzeni miejskiej, nic w tak elegancki sposób nie przyozdobi miasta jak właśnie kwiaty.

Zobacz film z realizacji na YouTube: Kwiaty w mieście Lubsko

Zachęcam do przedstawienia swoich uwag i opinii w polu komentarz.

Dodaj komentarz