Kwiatowy eksperyment w Blachowni

Zaglądamy do Blachowni po raz pierwszy, jednak wszystko wskazuje na to, że nie ostatni! Już od kilku dni najbliższe otoczenie urzędu miejskiego zdobią stojące i wiszące kaskadowe kwietniki o niezwykle oryginalnym ukwieceniu: biała i fioletowa surfinia przywodzi na myśl jagodowy deser, a prezentuje się równie smakowicie! Zajrzyjmy:

Źródło: www.kompleksowausluga.pl

Kompleksowo zaaranżowane miasto

Blachownia to niewielkie, ale klimatyczne miasto w województwie śląskim. Życie tu nie jest spieszne, a ze względu na znaczne zalesie okolicy, mieszkańcy mogą odetchnąć pełną piersią. Elementu natury zabrakło jednak w samym centrum – serce miasta nie mogło jednak być na stałe pozbawione roślin… Aby ukwiecić otoczenie najważniejszego budynku – urzędu miejskiego, włodarze postanowili po raz pierwszy skorzystać z Kompleksowej Usługi. Eksperyment zakończył się wielkim sukcesem!

Źródło: www.kompleksowausluga.pl

Prace nad ukwieceniem Blachowni rozpoczęły się już kilka miesięcy temu. Najpierw, po konsultacjach, powstał projekt, który przekazano do ogrodnika. Ten, w zaciszu swoich szklarni, cierpliwie czekał na rozwój roślin… aż do czerwca. Pierwszy letni miesiąc to moment, którego wszyscy wyczekiwali. W pełni ukwiecone, imponujące kwietniki kaskadowe trafiły do Blachowni. Efekt? Natychmiastowy. Bez oczekiwania na rozwój, bez potrzeby nawożenia młodych sadzonek ani ich dodatkowej pielęgnacji – oto właśnie wygoda, jaką daje Kompleksowa Usługa.

Źródło: www.kompleksowausluga.pl

Gdzie natura nie sięga…

Trend ukwiecenia przestrzeni ponad głowami przechodniów ma się świetnie. Wiele polskich latarni i słupów tonie już w kwiatach, a to dopiero początek sezonu! Podobnie jest w Blachowni – w czerwcu do miasta trafiły dwa w pełni ukwiecone, dwupoziomowe kwietniki wiszące W600/2. Dzięki temu, że rośliny zostały w nich nasadzone już wiele tygodni wcześniej, na miejsce trafiły one w pełni rozkwitu, a kwietnik wygląda dokładnie tak, jak powinien – stał się kolorową kulą białych i fioletowych surfinii.

Źródło: www.kompleksowausluga.pl

Potęga klasyki

Sprawdzone rozwiązania to najlepsza propozycja dla miast, które dopiero rozpoczynają przygodę z Kompleksową Usługą. Właśnie dlatego Blachowni zaproponowano najpopularniejszy model kwietnika kaskadowego – niewielki, ale bardzo efektowny H1200. Dwie wieże kwiatowe po obsadzeniu białą i fioletową surfinią przypominają piękne, kolorowe kopce, stając się nie lada ozdobą urzędu miejskiego.

Źródło: www.kompleksowausluga.pl

Blachownia to kolejne polskie miasto, które skorzystało z Kompleksowej Usługi, dzięki czemu teraz może cieszyć się piękną aranżacją centrum. Która z rodzimych miejscowości pójdzie w jej ślady? Przekonamy się wkrótce!

 

Zapisz