Konkurs: zimowe inspiracje miejskie. Zdobądź kalendarz Inspirowanych!

Twoje miasto zdobią świąteczne dekoracje? Na placu pojawiła się piękna choinka? A może dostrzegłeś inne zimowe kompozycje? Pochwal się nimi w konkursie i zdobądź najnowszy kalendarz Inspirowanych Naturą i firmy Terra Group!

Za zdjęcie zimowej aranżacji ulic odwdzięczamy się kalendarzem miejskim Inspirowanych i  firmy Terra Group, w którym zebraliśmy najpiękniejsze zdjęcia z naszych miast, podsumowując tym samym tegoroczną edycję plebiscytu Terra Flower Power.

 

 

Jak zdobyć nagrodę? To łatwe!Wykonaj zdjęcie świątecznych, noworocznych lub zimowych dekoracji miejskich: choinek, ażurowych kompozycji, etc. Umieść je w komentarzu do posta – nie zapomnij wspomnieć, jakie miasto uwieczniłeś. Masz na to czas do 7 stycznia. Kalendarzami na rok 2020 nagradzamy 10 wybranych osób. Wszystkie zgłoszenia uwieczniamy w specjalnej świąteczno-zimowej galerii dostępnej pod tym adresem: bit.ly/konkurs_zimowe_inspiracje.

 

Na WSZYSTKICH uczestników konkursu czekają nagrody gwarantowane – kody rabatowe o wartości 20% do sklepu www.makeithome.pl.

 

Regulamin ▶ bit.ly/zimowy_regulamin
Zobacz kalendarz – nagrodę ▶ bit.ly/kalendarz_2020_inspirowani