Konkurs: Pochwal się miastem w wiosennej odsłonie i zdobądź nagrody!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Wiosenny konkurs Inspirowanych Naturą i sklepu www.makeithome.pl trwa. Przed nami jeszcze dwa tygodnie etapu nadsyłania zdjęć, po których wyłonimy i nagrodzimy trzy najpiękniejsze ujęcia. Nadal możesz dołączyć do zabawy – czekamy!

Wiosna w pełni! Do tego wniosku dochodzimy, przeglądając galerię uczestników najnowszego konkursu na Facebooku Inspirowanych Naturą. Dziesiątki uczestników nadesłało zdjęcia swoich ukwieconych miast, znalazły się również ujęcia, na których możemy podziwiać wielkanocne dekoracje.

wieże kwiatowe kwietniki wiosenne ukwiecenie terra barlinek 10

Barlinek | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Zasady są proste: w zabawie może wziąć udział każdy uczestnik serwisu Facebook. Wystarczy odwiedzić profil Inspirowanych Naturą www.facebook.com/inspirowani i odnaleźć post konkursowy („przypięty” i zawsze widoczny u góry profilu). Następnie należy umieścić w komentarzu zdjęcie prezentujące wiosenne bądź wielkanocne dekoracje w przestrzeni publicznej – wybrane zdjęcie powinno znajdować się w pamięci telefonu komórkowego lub na dysku komputera (w zależności od sposobu przeglądania profilu). Opublikowane zdjęcie warto uzupełnić o krótki opis z nazwą miasta – w ten sposób stworzymy galerię z najpiękniejszymi sezonowymi dekoracjami.

wiosenne ukwiecenie miasta świnoujście wieże kwiatowe

Świnoujście | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Galerię można łatwo znaleźć, klikając w link w poście konkursowym. Jeszcze do 6.05 będą do niej trafiać zdjęcia kolejnych uczestników, a już następnego dnia opublikujemy listę trzech zwycięzców, do których powędrują inspirowane naturą nagrody od sklepu www.makeithome.plekologiczne torby Lizzy XL marki Elho.  Szykujemy również inne niespodzianki, ale-ale! To jeszcze tajemnica 🙂

 konkurs wiosenny ekotorba lizzy makeithome

konkurs wiosenny – nagroda główna – ekotorba Lizzy Bag od www.makeithome.pl

Czy w jakikolwiek sposób dysponujemy Waszymi danymi lub wykorzystujemy je do innych celów? Nie – udział w zabawie jest bezpłatny, nieobowiązkowy i nie łączy się z żadnymi obowiązkami. Jeśli skorzystamy z Waszych danych kontaktowych, to tylko w celu poinformowania o nagrodzie, a następnie wysłaniu jej pod wskazany adres.

Zapraszamy do pochwalenia się swoim wiosennym miastem – czekają świetne nagrody!

Kliknij, by przejść do posta konkursowego i wziąć udział w konkursie – klik

Kliknij, by zobaczyć galerię uczestników – klik

Regulamin zabawy dostępny tutaj – klik


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz