Plebiscyt
Konkurs: Pochwal się miastem w wiosennej odsłonie i zdobądź nagrody!

Konkurs: Pochwal się miastem w wiosennej odsłonie i zdobądź nagrody!

Tagi: konkurs, konkurs foto, wiosenne ukwiecenie, wiosna, 23 kwietnia 2019


image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Wiosenny konkurs Inspirowanych Naturą i sklepu www.makeithome.pl trwa. Przed nami jeszcze dwa tygodnie etapu nadsyłania zdjęć, po których wyłonimy i nagrodzimy trzy najpiękniejsze ujęcia. Nadal możesz dołączyć do zabawy – czekamy!

Wiosna w pełni! Do tego wniosku dochodzimy, przeglądając galerię uczestników najnowszego konkursu na Facebooku Inspirowanych Naturą. Dziesiątki uczestników nadesłało zdjęcia swoich ukwieconych miast, znalazły się również ujęcia, na których możemy podziwiać wielkanocne dekoracje.

Barlinek | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Zasady są proste: w zabawie może wziąć udział każdy uczestnik serwisu Facebook. Wystarczy odwiedzić profil Inspirowanych Naturą www.facebook.com/inspirowani i odnaleźć post konkursowy („przypięty” i zawsze widoczny u góry profilu). Następnie należy umieścić w komentarzu zdjęcie prezentujące wiosenne bądź wielkanocne dekoracje w przestrzeni publicznej – wybrane zdjęcie powinno znajdować się w pamięci telefonu komórkowego lub na dysku komputera (w zależności od sposobu przeglądania profilu). Opublikowane zdjęcie warto uzupełnić o krótki opis z nazwą miasta – w ten sposób stworzymy galerię z najpiękniejszymi sezonowymi dekoracjami.

Świnoujście | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Galerię można łatwo znaleźć, klikając w link w poście konkursowym. Jeszcze do 6.05 będą do niej trafiać zdjęcia kolejnych uczestników, a już następnego dnia opublikujemy listę trzech zwycięzców, do których powędrują inspirowane naturą nagrody od sklepu www.makeithome.plekologiczne torby Lizzy XL marki Elho.  Szykujemy również inne niespodzianki, ale-ale! To jeszcze tajemnica 🙂

 

konkurs wiosenny – nagroda główna – ekotorba Lizzy Bag od www.makeithome.pl

Czy w jakikolwiek sposób dysponujemy Waszymi danymi lub wykorzystujemy je do innych celów? Nie – udział w zabawie jest bezpłatny, nieobowiązkowy i nie łączy się z żadnymi obowiązkami. Jeśli skorzystamy z Waszych danych kontaktowych, to tylko w celu poinformowania o nagrodzie, a następnie wysłaniu jej pod wskazany adres.

Zapraszamy do pochwalenia się swoim wiosennym miastem – czekają świetne nagrody!

Kliknij, by przejść do posta konkursowego i wziąć udział w konkursie – klik

Kliknij, by zobaczyć galerię uczestników – klik

Regulamin zabawy dostępny tutaj – klik

« »

Dodaj komentarz