Konkurs: jesienne ukwiecenie. Każdy wygrywa!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Emocje po tegorocznym plebsie Terra Flower Power już nieco opadły, jednak nie zwalniamy tempa! Już dziś ogłaszamy kolejny fotograficzny pojedynek, w którym wygrywa każdy. Czas na to by pochwalić się jesiennym ukwieceniem naszych miast!

jesienne dekoracje miejskie wieże kwiatowe donice terra Świnoujście (6)

Świnoujście | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Pokażcie nam, jak prezentują się Wasze miasta w jesiennej odsłonie. Na zdjęcia z sezonowymi okazami oraz kwietnikami i donicami w rolach głównych czekamy od dziś (12.10) aż do 26.11 – macie wiele czasu na uchwycenie najpiękniejszych kompozycji i zaprezentowanie nam swoich okolic w nieco innej niż zawsze odsłonie.

Zdjęcia wklejajcie w komentarzach do posta na FB – klik

jesienne dekoracje miejskie legnica terra group terraform donice miejskie 12 1

Września | źródło: www.terracity.pl

Wszystkie nadesłane przez Was zdjęcia trafią do specjalnej galerii na blogu Inspirowani Naturą, a jedno z nich dodatkowo zostanie opublikowane w kalendarzu miejskim Terra – który już w grudniu trafi do wszystkich jednostek administracji w Polsce. Poprzednie edycje kalendarza możecie znaleźć w tym miejscu – klik

wieże kwiatowe jesień6

Konstancin-Jeziorna | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Dla WSZYSTKICH mamy piękne nagrody – doniczki soczystych kolorach, które dostarczy do Was nasz ulubiony sklep internetowy: Make it Home. Nagrody możecie zobaczyć w tym miejscu – klikdoniczki kwiatowe algrave make it home 3
Szczegóły w regulaminie dostępnym w tym miejscu: klik


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz