Końcowe odliczanie

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Na plebiscytowym kalendarzu skreślamy ostatnie dni, a wielka data już jutro! Rosnące napięcie sprawia, że coraz trudniej jest nam cierpliwie czekać na ostateczne wyniki. Również jesteście ciekawi?

Terra Flower Power

Jak to dobrze, że odetchniemy już w poniedziałek, gdy przedstawimy oficjalnego zwycięzcę. Póki co jesteśmy w stanie jedynie snuć domysły, logika nakazuje typować Łabiszyn, Przecław lub Wieluń, które od kilku dni toczą zażartą walkę o miejsce „na pudle”.

Łabiszynfot. Albin Łakomy

Przecław
fot. UM Przecław

Wieluń Terra Flower Power
fot. Bartosz Skupień

Z drugiej jednak strony, do boju wkraczają inni zawodnicy: Karczew, Wadowice oraz Gorzów Wielkopolski zapewne mają dobrze przemyślaną militarną taktykę…

Karczew Terra Flower Powerfot. UM Karczew

Gorzów Wielkopolskifot. UM Gorzów Wielkopolski

Wadowicefot. Aneta Zaczyńska

A może finał będzie jeszcze bardziej sensacyjny? Przecież w plebiscycie bierze udział jeszcze ponad 80 innych, równie pięknych polskich miast, przy czym każde ma takie same szanse na zwycięstwo. Sposoby na wygraną są różne, my jednak zdradzimy, iż sukces leży w zaangażowaniu w rozgrywkę jak największą liczbę znajomych, przyjaciół – współmieszkańców. Przecież to właśnie ludzie tworzą prawdziwe, tętniące życiem miasto…

Walka toczy się nie tylko o nagrody rzeczowe – to również ogromny prestiż! Bo czy jest ktoś, kto nie chciałby pochwalić się, że żyje w Najpiękniej Ukwieconym Mieście w Polsce? Już w poniedziałek mieszkańcy jednego z 87 zgłoszonych miejscowości będą mogli z dumą ogłosić taki fakt pośród znajomych.

Przypominamy, dla zwycięzcy przewidzieliśmy możliwość zaprezentowania się na jednej z kart w przyszłorocznej edycji kalendarza Terra.Duża i efektowna Kaskadowa konstrukcja kwietnikowa H200 już czeka na określenie miejsca jej dostarczenia. Do miasta z drugiego miejsca trafi duża donica miejska Extravase 100, a ostatnie miejsce na podium nagrodzimy opiewającym na 1000 zł bonem na zakup produktów firmy Terra.

Terra Flower Power

Etap głosowania zamykamy już w najbliższą sobotę o północy, wyniki oficjalnie ogłosimy w poniedziałkowy poranek…

A TY, czy oddałeś głos w plebiscycie Terra Flower Power?


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

1 komentarz do “Końcowe odliczanie”

Dodaj komentarz