Plebiscyt
Koń by się uśmiał!

Koń by się uśmiał!

5 października 2015


image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Łoś-przyrodnik, wyjątkowo znudzona małpka, szczęśliwy gepard, naprawdę sweet-focia – to tylko kilka z wielu idealnie uchwyconych ujęć ze świata fauny.  Zobaczcie najlepsze zgłoszenia do konkursu Comedy Wildlife Photography Awards.

Comedy Wildlife Photography Awards (9)Źródło: www.comedywildlifephoto.com

Trudno nie uśmiechnąć się oglądając tegoroczne zgłoszenia do Comedy Wildlife Photography Awards – konkursu na najzabawniejszą fotografię przedstawiającą zwierzęta. Podstawowym wymogiem, jaki stawiany jest przed uczestnikami zmagań, jest kreatywne uchwycenie szczególnego momentu – śmiesznego i ciekawego.

Comedy Wildlife Photography Awards (18)Źródło: www.comedywildlifephoto.com

W konkursie może wziąć udział każdy, jednak zgłoszona fotografia powinna być nie tylko kreatywna, ale jednocześnie poprawna technicznie. Liczy się ustawienie parametrów aparatu, dobry refleks i… nieco szczęścia.

Comedy Wildlife Photography Awards (17)Źródło: www.comedywildlifephoto.com

O tym, które zgłoszenie jest najlepsze, zdecyduje jury: Kate Humble, prezenterka programów o zwierzętach, reprezentacji zarządu fundacji Born Free Will Travers oraz specjalista z dziedziny rozśmieszania, komik Hugh Dennis.

Comedy Wildlife Photography Awards (16)Źródło: www.comedywildlifephoto.com

Najlepsze zdjęcie zostanie ogłoszone już 11 listopada. Zwycięzca otrzyma zaproszenie na fotograficzne safari po południowej Tanzanii oraz wysokiej jakości aparat fotograficzny, co z pewnością będzie okazją do stworzenia kolejnych świetnych ujęć zwierzaków!

Comedy Wildlife Photography Awards (15)Źródło: www.comedywildlifephoto.com

Zwycięzcę poznamy 11 listopada. Czeka na niego wspaniała nagroda – tygodniowe fotograficzne safari w Tanzanii (wraz z osobą towarzyszącą) oraz aparat fotograficzny Nikon D750.

Comedy Wildlife Photography Awards (14)Źródło: www.comedywildlifephoto.com

Wszelkie informacje na temat konkursu możecie znaleźć na stronie organizatora: comedywildlifephoto.com.

źródło: comedywildlifephoto.com

« »

Dodaj komentarz