Kolorowy Grudziądz

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Jak stworzyć piękną, pełną kolorów, harmonijną aranżację przestrzeni miejskich? Przykładem jest miasto Grudziądz, w którym już po raz kolejny znalazły się stojące i wiszące wieże kwiatowe.

ukwiecenie grudziadza wieże kwiatowe donice miejskie 5

Grudziądz | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Park miejski to miejsce, w którym mieszkańcy mają szansę odpocząć, zrelaksować się, podziwiać naturę i ukoić swoje nerwy. Z punktu widzenia estetyki otoczenia, to bardzo ważne, by poza zielenią trawników, krzewów i drzew, znalazły się tam również rabaty i kwietniki z bujnym ukwieceniem. Urozmaica to przestrzeń, pozwala wprowadzić powiew świeżości i koloru do monotonii parkowej alei.

ukwiecenie grudziadza wieże kwiatowe donice miejskie 7

Grudziądz | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

W Grudziądzu zrobiono to idealnie – wieże kwiatowe komponują się z roślinnością parku i rabatami, tworząc spójną dekorację, a wielobarwne kaskady przy ławkach zachęcają wręcz do chwili odpoczynku wśród zieleni miejskiej.

ukwiecenie grudziadza wieże kwiatowe donice miejskie 10

Grudziądz | źródło: www.terraform.pl

Włodarze Grudziądza poza wieżami kwiatowymi postawili również na różnokolorowe, wielkie donice miejskie Gianto. Świetnie ożywiają one pobliski rynek, wprowadzając odrobinę koloru do betonowego, szarego otoczenia.

ukwiecenie grudziadza wieże kwiatowe donice miejskie 9

Grudziądz | źródło: www.terraform.pl

 

ukwiecenie grudziadza wieże kwiatowe donice miejskie 1

Grudziądz | źródło: www.atech-pl.eu

Dodaj komentarz