Kolejne miasta zawalczą o tytuł Najpiękniej Ukwieconego

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Bielsko-Biała – zeszłoroczny triumfator, a także Łódź, Skierniewice, Świnoujście, Wrocław czy Zielona Góra – to tylko kilkoro spośród coraz bogatszej listy uczestników plebiscytu Terra Flower Power. Uświetnijmy ten jubileuszowy, DZIESIĄTY plebiscyt rekordową liczbą zgłoszeń – Inspirowani, chwytajcie za aparaty i ślijcie do nas zdjęcia z ukwieconych miast!

Co łączy miasta, które już zgłosiły się do plebiscytu Terra Flower Power? Piękne ukwiecenie i zaangażowani mieszkańcy. Wszystkie również pragną nagrody wyłącznie dla siebie – wszystko wskazuje na to, że bój o zwycięstwo będzie (jak zawsze) bardzo zacięty!

zglos swoje miasto adres email

Co wygra miasto z największym Flower Power?

A jest o co walczyć. W tym roku, chcąc uświetnić DZIESIĄTĄ już edycję plebiscytu, wraz ze współorganizatorem wydarzenia, firmą Terra Group, podjęliśmy decyzję o zmianie sposobu wyróżniania Najpiękniej Ukwieconych Miast. W miejscu nagród rzeczowych proponujemy bowiem vouchery (na zakupy z oferty firmy Terra Group) o wartości kolejno:

9 tysięcy złotych dla zwycięskiego miasta

4,5 tysiąca złotych dla srebrnego medalisty

2,5 tysiąca złotych dla miejscowości zamykającej podium

Ale-Ale – nie mogliśmy również zapomnieć o Mieszkańcach, od których to właśnie wypływa inicjatywa zgłoszenia miejscowości do plebiscytu Terra Flower Power. Każdy autor fotograficznego zgłoszenia otrzyma od nas i sklepu www.makeithome.pl kod rabatowy upoważniający do zakupów z rabatem w wysokości 30%. DODATKOWO – grono autorów zgłoszeń ze zwycięskich miast zgranie po 100 zł na zakupy w naszym zaprzyjaźnionym, wyżej wspomnianym sklepie online. Szczegóły tegorocznego rozdania na poniższej grafice:

terra flower power

 

Do tej pory zgłosiły się między innymi te miasta:

Terra Flower Power trwa. Przed nami wielkie emocje

Co przed nami? Na fotograficzne zgłoszenia z miast czekamy jeszcze do końca miesiąca. Każde z nich wędruje do indywidualnej galerii dostępnej tutaj – klik. Już w sierpniu na naszym profilu w serwisie Facebook (klik) rusza głosowanie. Aby oddać ważny głos i tym samym wspomóc swoje miasto w grze o nagrody, wystarczy polubić reprezentujące je zdjęcie, które pojawi się oficjalnej galerii z głosowaniem. Wszelkie szczegóły i adresy poznacie już niebawem.

terra flower power

Żadnych formalności. Tylko dobra zabawa

Wszystkie zgłoszone do tej pory miasta, a także regulamin i kalendarium wydarzeń znajdziecie na stronie wydarzenia:  www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt2021. Nadsyłane maile mogą być anonimowe – wystarczy użyć pseudonimu w zgłoszeniu. Na żadnym z etapów zabawy nie wymagamy również żadnego udostępniania danych osobowych ani tym bardziej uiszczania opłat.

 

Nagrody czekają i na Ciebie, na na Twoją okolicę!
Regulamin  ➡ klik 
Nagrody ➡ klik 
Lista uczestników ➡ klik

Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz