Kaskadowa zieleń już niebawem w Twoim mieście!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Dekoracje kwiatowe to wizytówka Twojego miasta. Jak je dobrać, by wyeksponowały jego architekturę i podkreśliły unikalny lokalny charakter?

Kaskadowe ukwiecenia już niebawem pojawią się w wielu polskich miastach. Jak wybrać najlepsze miejsce, by natura zachwycała swym pięknem mieszkańców? Co i kiedy zasadzić? Jak wkomponować w przestrzeń miejską kwietniki o różnych rozmiarach i kształtach?

wieże kwiatowe terra 1

Kompleksowa Usługa: pomagamy w wyborze produktów, proponujemy koncepcję dostosowaną do każdej lokalizacji, a ukwiecone dekoracje przygotowujemy do ekspozycji w mieście.

Czy wiesz, że w ramach Kompleksowej Usługi:

  • Wspólnie z Tobą dobierzemy odpowiednie modele produktów dostosowane do wskazanej lokalizacji.
  • Dzięki graficznemu przedstawieniu projektu zobaczysz, jak będzie on wyglądał w rzeczywistości.
  • W ustalonym przez Ciebie terminie dostarczymy gotowe produkty we wskazane miejsce i rozmieścimy je według wcześniej zaakceptowanej koncepcji.

wieże kwiatowe terra 2

Kompleksowa Usługa dzieli się na cztery etapy współpracy. Pierwszy to koncepcja, dobór materiału roślinnego i wizualizacja, drugi – pomoc w doborze podłoża i nasadzenia, a także odbiór roślin, które wyrosły pod troskliwą ręką naszych ogrodników. Etap trzeci to dostarczenie produktów w wyznaczone przez ciebie miejsce, a także konsultacje, podczas których dowiesz się, jak pielęgnować kwiaty.

wieże kwiatowe terra 6

Ostatnim krokiem w ramach Kompleksowej Usługi jest demontaż, o który zadbamy my. Nie musisz martwić się też o serwis i magazynowanie – przechowamy konstrukcje w swoich magazynach i przeprowadzimy niezbędną konserwację.  Co więcej wyczyścimy konstrukcje i zadbamy o to, by w przyszłym sezonie trafiły do miasta w jak najlepszej kondycji.

wiszące wieże kwiatowe terra

 

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz