Karnawał 2016 czas zacząć!

Donice Podświetlane ricola nunoni TerraForm

Podczas karnawału liczy się przede wszystkim doskonała zabawa. Zarówno kameralne domowe prywatki jak i masowe imprezy, wymagają odpowiedniego oświetlenia.

Donice Podświetlane ricola nunoni TerraFormŹródło: www.nunoni.pl

Ciekawa oprawa w tym czasie to również ogromny atut sklepów i lokali gastronomicznych. Tradycyjne lampy nie podołają! W tym roku to Polacy i Włosi dyktują karnawałowe trendy – poznaj je wszystkie:

Z kraju słońca i zabawy

Z myślą o stworzeniu naprawdę niezapomnianej zabawy karnawałowej warto sięgnąć po niebanalne rozwiązania. Podświetlane elementy dekoracyjne, zarówno lampy, jak meble oraz pojemniki, to trend, który przywędrował do Polski z Włoch. Mieszkańcy słonecznej Italii zainicjowali modę na to, co oryginalne, funkcjonalne i przykuwające spojrzenia. Świecące meble sprawdziły się już w branży HoReCa na całym świecie, uświetniły niejedną imprezę prywatną, jak i masową.

podświetlane donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Świecące dekoracje od Slide ulokowane na zewnątrz lokalu będą wizytówką, której po prostu nie da się przeoczyć. Mieszkańcy Italii już skorzystali z tego rozwiązania: podświetlana donica Gio Tondo już zdobi jedną z włoskich pizzerii – pomysł wart naśladowania!

podświetlane donica Gio Tondo TerraFormŹródło: www.terraform.pl

I tak właśnie postąpili właściciele jednego z zielonogórskich lokali – jako dekorację wejścia wybrali donice X-Pot, które zaintrygowały przechodniów, zachęcając ich do wizyty.

duże, podświetlane donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Na podobne oświetlenie postawił klub muzyczny X-Demon z Zielonej Góry – podświetlane donice Y-Pot doskonale prezentowały się we wnętrzu utrzymanym w ciemnej tonacji. To dekoracja idealna na karnawał: oryginalna, rzucająca się w oczy, a jednocześnie funkcjonalna i łatwa w utrzymaniu.

podświetlane donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Czas na nas!

Mieszkańcy Italii, znani ze swego doskonałego gustu i zamiłowania do zabawy podsunęli Polakom tworzącym dla marki nuno’ni najlepszą inspirację na karnawałowe zabawy. Od teraz to właśnie rodzime rozwiązania wiodą prym podczas na każdej imprezie prywatnej i masowej.

lampy Nuno'niŹródło: www.nunoni.pl

Oryginalne lampy od nuno’ni, np. Moon lub Twister są gwarancją niezapomnianych, ale również bezpiecznych karnawałowych szaleństw. Wykonano je z wytrzymałych i wodoodpornych materiałów i opatrzono szeregiem certyfikatów – nie ugną się wobec uszkodzeń mechanicznych, nie przeciekną, ani nie przyczynią się do spięć elektrycznych. Zamiast tradycyjnych siedzisk warto wykorzystać podświetlane kostki Cubrick, które nie tylko pozwalają wygodnie spocząć, ale również generują światło w dowolnym odcieniu.

110A0427-785x523Źródło: www.nunoni.pl

Oryginalne donice od nuno’ni mogą służyć jako pojemniki na napoje, po które goście chętnie sięgają podczas wyczerpującej zabawy na parkiecie. Światło, które generują, nie pozwala ich przeoczyć, są więc dobrze widoczne nawet w zaciemnionym, klimatycznym pomieszczeniu.

podświetlane donice ricola nunoniŹródło: www.nunoni.pl

Światło i zabawa to motywy przewodnie karnawału, jednak klasyczne lampy nie sprawdzają się, tak dobrze, jak propozycje od nuno’ni lub Slide. Przyjęcie z nutką włoskiego szaleństwa lub polskiej ułańskiej fantazji będzie naprawdę niezapomniane!

lampy Nuno'niŹródło: www.nunoni.pl

lampy Nuno'niŹródło: www.nunoni.pl

lampy Nuno'niŹródło: www.nunoni.pl