1

Jeszcze tydzień głosowania

Terra Flower Power

Każdy, kto chce oddać głos w plebiscycie Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce, ma jeszcze tydzień na wybranie faworyta spośród 87 niesamowicie różnorodnych propozycji.

Terra Flower Power

Już około 800 osób zdecydowało się zagłosować w miejskiej rywalizacji. Powoli wyłaniają się najpoważniejsi kandydaci do wygranej. A może wszystko ulegnie zmianie i zabawa przybierze zupełnie nieoczekiwany obrót?

Wszystko okaże się za nieco ponad tydzień – etap oddawania głosów na zgłoszone miasta zamykamy w sobotę, 31 sierpnia  o godzinie 23:59. Już kilka sekund później wszyscy dowiedzą się, które z polskich miast będzie mogło szczycić się tytułem Najpiękniej Ukwieconego. Na oficjalne ogłoszenie zwycięzcy czas przyjdzie w  poniedziałkowy poranek, 2 września.

Terra Flower Power

Przypominamy o ogólnopolskim prestiżu i atrakcyjnych nagrodach, jakie możecie wywalczyć dla swojego miasta – kaskadowa konstrukcja kwietnikowa H2000 oraz duża donica Extravase 1000 marki Atech już czekają na podróż do zwycięzcy. Wystarczy oddać głos poprzez aplikację dostępną na profilu Inspirowani Naturą na portalu Facebook. Na jednego użytkownika przypada jeden głos, dlatego jeśli chcecie jeszcze bardziej wspomóc dane miasto, udostępnijcie na swoich facebookowych profilach konkursową grafikę, zaproście do zabawy przyjaciół i znajomych,  bo wspólnie możecie zdziałać naprawdę wiele!

Terra Flower Power

Z każdym dniem napięcie rośnie… Czy już zagłosowaliście?