Jesień w ogrodzie – jakie donice wybrać?

Ogrodowe szaleństwo nie musi kończyć się z początkiem jesieni. Z odpowiednim sprzętem każdy ogród może rozkwitnąć także pod koniec września! Zatem – jakie donice wybrać, aby Wasze rośliny nie wyglądały jak na zdjęciu poniżej?

Przede wszystkim – wytrzymałe

Myśląc o sadzeniu roślin w donicach w okresie jesienno-zimowym, pod uwagę należy wziąć po pierwsze trwałość donic i ich odporność na różne warunki pogodowe, charakterystyczne dla tych pór roku. Donice nie mogą poddawać się działaniu mrozu, deszczu, śniegu czy promieniowaniu UV. Muszą być także odporne na uszkodzenia mechaniczne, tak by umożliwić spokojną i swobodną pracę z roślinami. Te cechy posiadają donice marki TeraPlast i Elhodostępne w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach w sklepie Make it Home.

źródło: www.makeithome.pl

źródło: www.makeithome.pl

źródło: www.makeithome.pl

Po drugie – lekkie i ustawne

Donice, które mają służyć jako pojemniki na rośliny w ogrodzie, poza swoją wytrzymałością, muszą charakteryzować się również lekkością. Dzięki temu będą mobilne, a aranżacje przestrzeni ogrodowej przy ich pomocy przyjemne i uzależnione tylko i wyłącznie od potrzeb użytkownika. Poza tym dobrze jest postawić na takie donice, które bez problemu ustawić można w każdym kącie. Pozwoli to na maksymalne wykorzystanie przestrzeni ogrodu, co jest szczególnie istotne, jeśli dysponujemy niewielką ilością miejsca. Biorąc pod uwagę te cechy, rekomendujemy ponownie donice TeraPlast i Elho – dzięki polietylenowi, z którego są wykonane, spełniają oba kryteria.

źródło: www.makeithome.pl

źródło: www.makeithome.pl

źródło: www.makeithome.pl

Po trzecie – nowoczesne i piękne!

Co tu kryć – liczy się także wygląd donicy. Bez tego ani rusz, w końcu chodzi o to, aby donica była dekoracją, a nie straszydłem, którego boją się dzieci. Prostota, uniwersalne kolory i nowoczesny design donic TeraPlast i Elho powodują, że pojemniki tych marek cieszą się rosnącą popularnością wśród miłośników architektury wnętrz i nie tylko! A my się wcale temu nie dziwimy – ciężko odmówić im uroku i surowego, acz przyjemnego dla oka wyglądu.

źródło: www.makeithome.pl

źródło: www.makeithome.pl

źródło: www.makeithome.pl

Mamy nadzieję, że znaleźliście coś dla siebie, a Wasze ogrody będą wyglądały kwitnąco cały rok!

Make it Home

Zakupy w Internecie to dzisiaj codzienność – oszczędność czasu, siły, cierpliwości, a bardzo często i pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu, by kupić donicę, lampę, a nawet fotel. W makeithome.pl znajdziesz wszystko, czego szukasz dla domu i ogrodu – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!

 

Zapisz

Zapisz