Jak zaaranżować budynki administracji?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
W domowych wnętrzach nie brakuje roślin. Dlaczego więc miałoby zabraknąć ich w budynkach użyteczności publicznej? Nie od dziś wiadomo, że odpowiednio wyeksponowane naturalne dekoracje ocieplają surowe ściany i poprawiają samopoczucie. Przykład? Urząd Gminy w Jerzmanowej i jego nowe, przyjazne petentom i pracownikom oblicze.

Klasyka vs nowoczesność

Doniczkowe okazy doskonale wyglądają w ciągach komunikacyjnych, recepcjach, poczekalniach – czyli w miejscach, gdzie najczęściej przebywa petent. W trosce o jego potrzeby właśnie takie rośliny trafiły do wnętrz Urzędu Gminy w Jerzmanowej. Aranżacja to świetny przykład fuzji tradycji, reprezentowanej przez popularne rośliny, i nowoczesności, prezentowanej przez modne, włoskie donice marki TeraPlast. To doskonały dowód tego, że budynki administracji wcale nie muszą być ponurymi, pustymi gmachami – wręcz przeciwnie: mogą i powinny być przyjazne i otwarte!

donice terraform biuro jerzmanowa 5Źródło: www.terraform.pl

Uniwersalne rozwiązanie

Białe donice Valentino to świetna propozycja nie tylko dla budynków administracji publicznej, ale również dla wszelkiego rodzaju biurowców, gdzie liczy się funkcjonalność otoczenia, jak i jego inspirujący charakter. Smukłe pojemniki wykonano z lekkiego polietylenu – materiału trwałego i lekkiego, dlatego nie straszne im przypadkowe uszkodzenia. Niepozorne na pierwszy rzut oka donice odkrywają swoje tajemnice po bliższym przyjrzeniu – model Valentino to gładka, wysoka donica o dekoracyjnej podstawie ze żłobieniami, które nadają mu nie lada charakteru.

donice terraform biuro jerzmanowa 1Źródło: www.terraform.pl

Kropka nad i

Subtelna forma włoskiej donicy Valentino sprawia, że pojemnik, pomimo swoich pokaźnych rozmiarów, nie rozprasza uwagi, ale w dyskretny sposób urozmaica otoczenie. Warto pójść za przykładem z Jerzmanowic i nasadzić w nim najpopularniejsze rośliny doniczkowe, jakie często zdobią domowe wnętrza: rozłożyste paprocie, smukłą sansiwierę lub zamiokulkasa. Biurowa przestrzeń to najlepsze miejsce dla nich, bowiem okazy bujnie kwitnące, takie jak oleandry, wytwarzają kłopotliwy, brudzący pyłek, a przekwitając, nie prezentują się estetycznie. Niewielka masa własna pojemnika sprzyja częstym metamorfozom otoczenia – roślinne dekoracje z Urzędu Gminy w Jerzmanowej otwierają wiele możliwości!

donice terraform biuro jerzmanowa 4Źródło: www.terraform.pl

Wiodący trend

Nie sposób wprowadzić roślin do biurowej przestrzeni bez donic kwiatowych. Odpowiednie pojemniki są w stanie nie tylko je wyeksponować, ale również stać się atrakcyjnym elementem dekoracyjnym. Warto o tym pamiętać, szczególnie teraz, gdy trend wystroju wnętrz biurowych zyskuje na popularności. Coraz częściej doceniana jest rola natury dla efektywnej pracy i tworzenia pozytywnego wizerunku. Designerskie donice i zielone okazy mobilizują do działania i poprawiają estetykę wyposażenia – tak jak w Jerzmanowej, gdzie zarówno pracownicy, jak i petenci mogą cieszyć się estetycznym miejscem do wypełnienia wniosków lub chwili wypoczynku.

donice terraform biuro jerzmanowa 3Źródło: www.terraform.pl

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz