Jak wykorzystasz dodatkowy tydzień zgłoszeń w plebiscycie Terra Flower Power?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Szczecin, Świnoujście, Sandomierz, Międzyrzecz – to tylko kilka spośród dziesiątek miast zgłoszonych do plebiscytu Terra Flower Power. Chcesz, by Twoja miejscowość dołączyła do tego prestiżowego grona? Specjalnie z myślą o miastach, które nie zdążyły wysłać fotograficznego zgłoszenia do walki o tytuł Najpiękniej Ukwieconego, przedłużamy etap zgłoszeń o tydzień!

fb przedluzamy etap zgloszen

Chcemy dać szansę każdemu, kto chce zgłosić swoje miasto do plebiscytu, dlatego oficjalnie przedłużyliśmy etap zgłoszeń jeszcze do piątku 29 lipca. Skorzystaj z poczty e-mail i adresu konkurs@terra-pl.eu lub wyślij zdjęcia przez formularz kontaktowy widoczny z prawej strony.

Na zwycięskie miasta, jak i autorów fotograficznych zgłoszeń czekają atrakcyjne nagrody. W tym roku Kapituła firmy Terra Group wybierze dodatkowych laureatów – 3 miasta z najciekawszym ukwieceniem, które zyska wyróżnienie i nagrody od Organizatora.

nagrody terra flower power2018

Na fotograficzne zgłoszenia czekamy jeszcze do 31 lipca. Od 1 do 22 sierpnia internauci będą głosować na miasta. Ogłoszenie wyników – już 23 sierpnia o godz. 10:00.

Kalendarium plebiscytu znajdziesz po kliknięciu w tym miejscu.

Niedługo głosowanie

Jeszcze do wtorku 31 lipca czekamy na zgłoszenia miast, które chcą zawalczyć o tytuł Najpiękniej Ukwieconego oraz o cenne nagrody rzeczowe. Już w środę, 1 sierpnia rusza głosowanie! Zapraszamy do oddawania głosów na swoich faworytów za pomocą specjalnego przycisku, który pojawi się w galeriach uczestników na stronie konkursu plebiscyt.inspirowaninatura.pl.

Kliknij tutaj, by przejść do plebiscytu

Kliknij tutaj, by przejść do regulaminu edycji 2017

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz