Jak wykorzystasz dodatkowy tydzień zgłoszeń w plebiscycie Terra Flower Power?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Szczecin, Świnoujście, Sandomierz, Międzyrzecz – to tylko kilka spośród dziesiątek miast zgłoszonych do plebiscytu Terra Flower Power. Chcesz, by Twoja miejscowość dołączyła do tego prestiżowego grona? Specjalnie z myślą o miastach, które nie zdążyły wysłać fotograficznego zgłoszenia do walki o tytuł Najpiękniej Ukwieconego, przedłużamy etap zgłoszeń o tydzień!

fb przedluzamy etap zgloszen

Chcemy dać szansę każdemu, kto chce zgłosić swoje miasto do plebiscytu, dlatego oficjalnie przedłużyliśmy etap zgłoszeń jeszcze do piątku 29 lipca. Skorzystaj z poczty e-mail i adresu konkurs@terra-pl.eu lub wyślij zdjęcia przez formularz kontaktowy widoczny z prawej strony.

Na zwycięskie miasta, jak i autorów fotograficznych zgłoszeń czekają atrakcyjne nagrody. W tym roku Kapituła firmy Terra Group wybierze dodatkowych laureatów – 3 miasta z najciekawszym ukwieceniem, które zyska wyróżnienie i nagrody od Organizatora.

nagrody terra flower power2018

Na fotograficzne zgłoszenia czekamy jeszcze do 31 lipca. Od 1 do 22 sierpnia internauci będą głosować na miasta. Ogłoszenie wyników – już 23 sierpnia o godz. 10:00.

Kalendarium plebiscytu znajdziesz po kliknięciu w tym miejscu.

Niedługo głosowanie

Jeszcze do wtorku 31 lipca czekamy na zgłoszenia miast, które chcą zawalczyć o tytuł Najpiękniej Ukwieconego oraz o cenne nagrody rzeczowe. Już w środę, 1 sierpnia rusza głosowanie! Zapraszamy do oddawania głosów na swoich faworytów za pomocą specjalnego przycisku, który pojawi się w galeriach uczestników na stronie konkursu plebiscyt.inspirowaninatura.pl.

Kliknij tutaj, by przejść do plebiscytu

Kliknij tutaj, by przejść do regulaminu edycji 2017

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz