Jak ukwiecić miejsca trudno dostępne?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Roślinne dekoracje zdobią już wiele rynków, placów, skwerów. To zakątki, od których tradycyjnie wymaga się efektownego ukwiecenia. A co z miejscami takimi jak przystanki, mosty, barierki, czy… ściany? Tutaj również mogą pojawić się kwiaty! Tajemnica sukcesu tkwi w doborze odpowiednich mocowań… Poznaj sekret ukwiecenia miejsc (pozornie) problematycznych:

Przystanki – przystań pośród natury

Ulice, wraz z publiczną komunikacją, tworzą krwioobieg naszych miast. To dzięki nim poruszamy się sprawnie, a odległości przestają mieć znaczenie. Przystanki tramwajowe i autobusowe stają się więc ważnymi punktami codzienności – one również powinny zakwitnąć! Przystanki miejskie to miejsca specyficzne. Muszą być przede wszystkim bezpieczne dla podróżnych i zmotoryzowanych uczestników ruchu. Nie ograniczaj więc widoczności ani nie utrudniaj komunikacji. Aranżując przystanki, wybierz skrzynie kwiatowe Atech z systemem antykradzieżowym. Odmień pustynię w oazę natury, zyskaj estetyczną ozdobę trudno dostępnych miejsc – bez ograniczania widoczności, gwarancję bezpieczeństwa bez ryzyka przemieszczenia i zniszczenia dekoracji.

 

Ukwiecając barierki przystanków i wiaty, postaw na mocowanie poziome, boczne pojedyncze, boczne podwójne lub górne

ukwiecenie przystanków skrzynki kwiatowe atech terra group 2

źródło: www.atech-pl.eu

Barierki – bezpiecznie i kolorowo

Nic nie stoi na przeszkodzie, by miejskie barierki gwarantowały mieszkańcom nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale również dawały miły dla oka widok. Skrzynie kwiatowe można zamocować również na barierkach oddzielających chodniki od jezdni czy też pasy jezdni – bez ograniczania widoczności kierowców i bez szkody dla powierzchni słupów. Bądź pewien bezpieczeństwa, podnieś walory estetyczne okolicy!

Ukwiecając barierki, postaw na mocowanie boczne pojedyncze lub górne

ukwiecenie grodziska mazowieckiego skrzynie kwiatowe wieże kwiatowe 4

Grodzisk Mazowiecki | źródło: www.atech-pl.eu

Mosty – jeszcze bardziej malowniczy widok

To często jedne z najbardziej malowniczych pocztówek z każdego miasta. Mosty stanowią funkcjonalne przeprawy, jednak równie dobrze pełnią rolę estetyczną – ze skrzyniami kwiatowymi jeszcze lepiej zagrają tę rolę. Te niedostępne dla tradycyjnych dekoracji lokalizacje można skutecznie ukwiecić, stosując skrzynie kwiatowe Atech ze specjalistycznym mocowaniem. To pewny sposób na to, by aranżacja nie spadła do płynącej pod mostem rzeki czy też na biegnącą pod nim drogę. Zapomnij o ryzyku i wydatkach na serwis!

Ukwiecając mosty, postaw na mocowanie boczne pojedyncze, boczne podwójne lub górne

Ukwiecenie mostów skrzynie kwiatowe jak ukwiecić miasto atech pl bielsko biała26

Bielsko-Biała | źródło: www.atech-pl.eu

Ściany – kwiatowa niespodzianka

Nikt nie spodziewał się… kwiatów na ścianach! Skrzynie kwiatowe Atech pozwalają wprowadzić roślinność nawet w tak niedostępne miejsca. Solidne mocowania gwarantują stabilne unieruchomienie dekoracji na płaskiej powierzchni – bez ryzyka przesunięcia. Zaskocz przechodniów nietypową dekoracją, która nigdy nie zsunie się z miejsca przeznaczenia.

Ukwiecając ściany, postaw na mocowanie pionowe

 

Zminimalizuj zabiegi pielęgnacyjne, dzięki specjalnej wkładce uprawnej Culture Tub – zmiana ukwiecenia jest szybka i łatwa, wymaga bowiem wyłącznie zmiany wewnętrznego pojemnika.

 

Zobacz, jak prezentują się skrzynie kwiatowe w trudno dostępnych miejscach – tak piękny efekt wizualny jest banalnie łatwy do osiągnięcia! Kliknij w zdjęcie, by zobaczyć je w pełnej rozdzielczości.

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz