Jak działają lampy nuno’ni?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Porzuć zwykłe klosze, kilometry szpecących kabli i tradycyjne żarówki! Nadeszła pora na zabawę światłem i oryginalną formą…

lampa cubrick nunoniŹródło: www.makeithome.pl

Designerskie lampy marki nuno’ni to nowość na polskim rynku, która staje się obowiązkowym elementem modnego wnętrza, ogrodu, a nawet lokalu.

Jak cztery żywioły

Moon, Cubrick, Twister i Egg – cztery różne kształty i tysiące barw, miliony możliwości! Ogromną zaletą tych lamp jest ich uniwersalność, np. sześcian Cubrick z łatwością zamienisz w świecące siedzisko, połóż na nim przezroczystą płytę pleksi, by uzyskać niebanalny, podświetlany stolik. Dzięki wysokiej szczelności lampy nuno’ni mogą dekorować Twój ogród przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych.

lampy Nuno'niŹródło: www.makeithome.pl

To Twój wybór

Nuno’ni proponuje dwa rodzaje lamp: klasyczny model na kablu dla tradycjonalistów oraz wersję bezprzewodową z wbudowanym akumulatorem – w sam raz, gdy lubisz często zmieniać ustawienie dekoracji.

Sam zdecyduj o tym, jaki kolor ma Twoja lampa – zapomnij o statycznym oświetleniu o banalnej barwie. Nowoczesne lampy nuno’ni mogą rytmicznie pulsować, delikatnie tlić się bądź jednostajnie świecić w kolorze takim, jaki tylko sobie zażyczysz.

Zawsze pod kontrolą

Czy wiesz, że światłem lamp nuno’ni możesz również sterować za pomocą urządzenia mobilnego? Wystarczy, że pobierzesz specjalną aplikację i Twój telefon lub tablet zamieni się w świetliste centrum dowodzenia, które zawsze będziesz mieć pod ręką.

lampy Nuno'niŹródło: www.makeithome.pl

Baw się wnętrzem

Jeśli szukasz oświetlenia nie tylko skutecznego, ale i estetycznego, wybierz lampy od nuno’ni. Ogromny komfort użytkowania, nietypowe formy i wysoka jakość wykonania sprawią, że nie będziesz chciał zamienić ich na żadne inne. Aranżacja domu to zabawa! Pomyśl o nich również jak o świetnym pomyśle na prezent.

lampy Nuno'niŹródło: www.makeithome.pl

lampy Nuno'niŹródło: www.makeithome.pl

lampy Nuno'niŹródło: www.makeithome.pl

Nuno'ni  (6)
Źródło: www.makeithome.pl

lampa cubrick nunoni
Źródło: www.makeithome.pl

Make it Home

Zakupy w Internecie to dzisiaj codzienność – oszczędność czasu, siły, cierpliwości, a bardzo często i pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu, by kupić donicę, lampę, a nawet fotel. W makeithome.pl znajdziesz wszystko, czego szukasz dla domu i ogrodu – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz