Jak działa kwietnik kaskadowy?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Kwietnik Kaskadowy to najlepszy dowód na to, że prostota jest szczytem wyrafinowania. Konstrukcja została opracowana tak, by stworzyć najlepsze warunki dla roślin, a jednocześnie ułatwić ukwiecanie przestrzeni miejskiej, nie jest jednak skomplikowana. Co więc sprawia, że efekt dekoracyjny jest tak udany? Zobaczmy:

Kaskadowe konstrukcje kwiatoweŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Bez ograniczeń

Przygoda z ukwiecaniem miasta zaczyna się w momencie nasadzenia roślin. Już na tym etapie Wieże Kwiatowe Terra wygrywają z konkurencyjnymi rozwiązaniami – ich kaskadowa budowa sprawia, że system korzeniowy roślin ma najlepsze warunki do rozwoju. Brak dna w poszczególnych pierścieniach to brak ograniczeń, a co za tym idzie, naprawdę zdrowe i bujne kwiaty.

konstrukcje kaskadoweŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Swobodny rozwój

Obsadzony kwietnik wymaga podlewania. Najlepiej jest zrobić to tuż po umieszczeniu roślin w glebie – ze względu na kaskadową budowę dekoracji, woda rozchodzi się wewnątrz we wszystkich kierunkach i każda z sadzonek ma do niej dostęp. Czy ukwiecanie miasta może być jeszcze łatwiejsze?

konstrukcje kaskadoweŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Tak! Wystarczy wzbogacić glebę w specjalną odżywkę: TerraHydrogelVit, by dostarczyć do korzeni maksymalną ilość składników odżywczych oraz wody – jednorazowo, a jednocześnie na bardzo długi czas.

kaskadowe konstrukcje kwietnikoweŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Czas na zmiany!

Rośliny w konstrukcjach wyglądają doskonale, mają odpowiednie warunki i ilość wody. To jednak nie koniec możliwości, jakie dają kwietniki miejskie. Brak naturalnie występującej gleby to bolączka wielu miejscowości – stosując Kaskadowe Konstrukcje Kwietnikowe można raz na zawsze wyeliminować ten problem, a na dodatek zapewnić sobie możliwość sezonowej zmiany dekoracji.

kaskadowe konstrukcje kwietnikoweŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Konstrukcje można dowolnie ustawiać, a ze względu na system mobilny, nie sprawia to trudności nawet w przypadku obsadzonych dekoracji. To maksimum możliwości różnorodnego ustawienia i ukwiecenia, które jest znacznie ciekawsze, niż niezmienna, monotonna rabata.

kaskadowe konstrukcje kwietnikowe TerraŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Co wybierzesz?

Klasyczne rabaty mają swój urok, ale są powtarzalne. A gdyby stworzyć kwiatową kompozycję w trójwymiarze? Kwietniki miejskie Terra to przestrzenna konstrukcja, która otwiera nowe możliwości aranżacyjne – nic nie stoi na przeszkodzie, by tak jak w Rybniku stworzyć układ z kontrastowych kwiatów tworzących wybrany, przestrzenny wzór.

wieże kwiatowe terraŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Dobry patent

Naprawdę dobre rozwiązania należy chronić, by nie zostały skopiowane – tylko produkty najwyższej jakości są bezpieczne i pozwalają uzyskać oczekiwany efekt. Właśnie dlatego Kaskadowe Konstrukcje Kwietnikowe są chronione europejskim patentem, diabeł tkwi w szczegółach, dlatego warto zwrócić uwagę na ten element!

wieże kwiatowe TerraŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

wieże kwiatowe TerraŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

wieże kwiatowe TerraŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

wieże kwiatoweŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

wieże kwiatoweŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Dodaj komentarz