Imponujący efekt… na dłużej

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Co zrobić, by ciekawie zaakcentować ogródek letni lub wnętrze restauracji? W jaki sposób wydzielić ogrodowe ścieżki, ozdobić miejskie place i wąskie przestrzenie? Rozwiązanie jest bardzo proste i zawiera się  w jednym, ale za to bardzo funkcjonalnym produkcie – podłużne donice skutecznie z kolekcji TerraForm skutecznie podkreślą urok każdego miejsca.

podłużne donice Long Terraform
Źródło: www.terraform.pl

Lokal ze smakiem

Sukces to wybicie się ponad konkurencję. Lokal, który stworzy wyróżniającą się aranżację przestrzeni, z pewnością nie będzie narzekał na brak gości. Aby zapewnić im niezapomniane wrażenia estetyczne, warto postawić na designerskie donice o podłużnym kształcie, będące najciekawszym sposobem na wydzielenie przestrzeni.

jardiniera terraformŹródło: www.terraform.pl

Ukwiecone pojemniki odseparują ogródek letni od otoczenia, dając klientom poczucie intymności. To również sposób na to, by w wyraźny sposób wydzielić granice danego lokalu. Podłużne donice wykonano z polietylenu są również niezwykle wytrzymałe, a zarazem lekkie, co czyni je doskonałym rozwiązaniem dla branży HoReCa.

kolekcja Long TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Ogród kwitnący pomysłami

Wzdłuż ścieżki, tuż przy ścianach altany – podłużne donice sprawdzą się w każdym zakątku ogrodu. Ich forma pozwala wyeksponować dróżki, tak by przemieszczanie się stało się bezpieczniejsze. Ze względu na swój kształt i ciekawe kolory, mogą również elegancko ozdobić ściany zabudowań bez zaburzania swobodnej komunikacji wokół nich.

kolekcja Long TerraFormŹródło: www.terraform.pl

W miejskiej dżungli

Najnowszym trendem w urbanistyce są place miejskie. Jeden z nich powstał w Świnoujściu, gdzie podłużne donice Intel doskonale wpasowały się w nowoczesną stylistykę skweru, wprowadzając do niego jednocześnie element natury. Podłużna forma odpowiada kształtom małej architektury – pojemniki wykonano z mocnego betonu syntetycznego, dlatego skutecznie oprą się one działaniu czasu, aktom wandalizmu i nie znikną z miejsca przeznaczenia.

duże donice TerraForm IntelŹródło: www.terraform.pl

donice intel donicemiejskie.pl aŹródło: www.terraform.pl

Bo liczy się piękne wnętrze

Element kwiatowej dekoracji sprawdzi się również poza otwartą przestrzenią. Podłużne donice z polietylenu są z powodzeniem stosowane w aranżacji wnętrz – umożliwiają wprowadzenie roślinności do dowolnych pomieszczeń, również problematycznych, wąskich korytarzy. Nowoczesny kształt, ciekawe kolory wykończenia sprawiają, że pojemniki trafią w gusta najbardziej wymagających miłośników designu.

designerskie donice Elho Long terraformŹródło: www.terraform.pl

kolekcja Long TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Duże donice TerraForm pure soft square dividerŹródło: www.terraform.pl

kolekcja Long TerraFormŹródło: www.terraform.pl

kolekcja Long TerraForm
Źródło: www.terraform.pl

podłużne donice Long Terraform
Źródło: www.terraform.pl

podłużne donice Long Terraform
Źródło: www.terraform.pl

Dodaj komentarz