Iluminacje świąteczne w Szprotawie

Czy tytuł „Najpiękniejszych jesienno-zimowych wież kaskadowych Terra” zdobędą aranżacje ze Szprotawy?Iluminacje świąteczne w Szprotawie

Źródło: foto Jan Ryszawy

Świąteczne iluminacje w Szprotawie prezentują się naprawdę znakomicie. Tamtejszy Urząd przystroił swoje miasto świątecznymi nakładkami Terra Christmas na wieże kwiatowe, które dodatkowo ozdobił lampkami. Dzięki takim ozdobom otoczenie w jednej chwili stało się piękne i wyjątkowe. Świąteczne nakładki to również prosty sposób na wyeliminowanie problemu zagospodarowania wież kwiatowych zimą.

Urząd Miasta i Gminy w Szprotawie nie wahał się zgłosić swoich zimowych aranżacji do naszego plebiscytu na „Najpiękniejsze jesienno-zimowe wieże kaskadowe Terra”.

Iluminacje świąteczne w SzprotawieŹródło: foto Jan Ryszawy

Iluminacje świąteczne w SzprotawieŹródło: foto Jan Ryszawy

Przypominamy: aby zgłosić swoje aranżacje do plebiscytu, należy przesłać max. 5 zdjęć w formacie JPG. Fotografie powinny przedstawiać zastosowanie produktów firmy Terra® w przestrzeni miejskiej.

 Zgłoszenie należy przesłać na adres: foto@terra-pl.eu

W mailu należy podać: imię i nazwisko autora zdjęć oraz miejscowość, w której znajdują się wieże kwiatowe. Zgłoszenie będzie opublikowane na portalu terra-pl.eu w zakładce Klienci – https://www.terra-pl.eu/klienci/plebiscyt.

Harmonogram plebiscytu

1. Plebiscyt rozpoczyna się 03.12.2012 r., a kończy 11.02.2013 r.

2. Zdjęcia należy przesyłać do 19.01.2013 r. do godz. 10.00.

3. Głosowanie na miasta rozpoczyna się 19.01.2013 r., a kończy się 8.02.2013 r. o godz. 17.00.

4. Wyniki Plebiscytu zostaną opublikowane do 11.02.2013 r. na stronie internetowej www.terra-pl.eu

Spośród nadesłanych zdjęć, dzięki użytkownikom portalu www.terra-pl.eu, którzy będą oddawać swoje głosy na dane miasto, zostanie wyłonionych 5 zwycięzców!

Tytuł „Najpiękniejszych jesienno-zimowych wież kaskadowych Terra” otrzyma 5 aranżacji ze zgłoszonych miast, które zgromadzą największą liczbę głosów.

W ramach nagrody 10 osób, które zgłoszą swoje miasto do konkursu otrzyma kalendarz na rok 2013 ze zdjęciami ukwieconych miast. Co więcej, pięć zwycięskich miast, które zgromadzi największą liczbę głosów, otrzyma kupon rabatowy w wysokości 20% na wszystkie produkty firmy Terra®.