Góra lodowa, mroźny sopel i gwiazda

Czy można sobie wyobrazić Boże Narodzenie bez światła? Bez połyskujących łańcuchów, świec, neonów i lampek? Zdecydowanie nie.

lampa-sirio-terrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Aby łatwo stworzyć ten szczególny nastrój, a jednocześnie rozświetlić nieco zimową szarugę, warto sięgnąć po lampy o specjalnych, przywodzących na myśl Gwiazdkę, kształtach:

Góra lodowa i zakręcony sopel lodu

Bajecznie piękna i śnieżna lub… szara i deszczowa. Polska zima bywa kapryśna i nie zawsze pozwala w pełni cieszyć się magią świąt. Nie warto jednak zrażać się niesprzyjającą aurą, tylko lekko urozmaicić swoje otoczenie: świecąca góra lodowa Iceberg jest w stanie szybko zmienić je w mroźną krainę. Nieregularna forma lampy sprawia, że staje się ona również oryginalną rzeźbą – i to nawet bez podświetlenia.

lampa-iceberg-terrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Zimowy świat byłby niepełny bez sopli – można je łatwo stworzyć przy pomocy zakręconych białych dekoracji. Lampa Twister o zimnej barwie podświetlenia może być nawet podwieszona – ten model sprawi, że każde miejsce szybko stanie się  zakątkiem z historii o samym Świętym Mikołaju.

lampa twister nunoniŹródło: www.terrachristmas.pl

Włosko-polskie rozwiązanie

Któż nie zna Kevina, rezolutnego chłopca, który co święta spogląda na nas z ekranów telewizorów? Świąt Bożego Narodzenia bez seansu są tym samym. Równie nieodłącznym elementem Gwiazdki jest drzewko. Wszystko to sprawia, że podświetlana choinka Kevin tak harmonijnie wpisuje się w kanon świątecznych dekoracji. Co ważne, Kevin może występować w dwóch rozmiarach i w niemalże wszystkich kolorach wykończenia, a także mienić się bogatą gamą kolorów podświetlenia. Świąteczna choinka jeszcze nigdy nie była tak funkcjonalna i aż tak uniwersalna: dobrze sprawdza się również jako ciekawa lampa dekoracyjna w okresie poza świętami. Oryginalny kształt, wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i możliwość umieszczenia personalizowanego przekazu na powierzchni, sprawia, ze Kevin staje się także atrakcyjnym uzupełnieniem aranżacji lokali gastronomicznych, budynków użyteczności publicznej lub hoteli.

lampa-kevin-terrachristmas-10Źródło: www.terrachristmas.pl

Dla miłośników włoskiego wzornictwa: świecąca choinka Lightree oraz gwiazda Sirio – propozycje od projektantów wprost ze słonecznej Italii.

sirio-lightree-lampy-terrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Podświetlane drzewko o czerwonym lub białym kolorze skutecznie zastąpi klasyczną choinkę, dając wiele dodatkowych możliwości. Warto umieścić na jej powierzchni świąteczne życzenia bądź wizerunek uśmiechniętego Mikołaja, a poza sezonem… porzucić konwenanse i używać jej jako lampy podłogowej!

Lampa podłogowa LightreeŹródło: www.terrachristmas.pl

Świecąca kostka – Cubrick

Kostka lodu, zawiniątko z prezentem, a może masz swój własny pomysł na składniki świątecznej dekoracji? Świecąca kostka Cubrick pozwala na dowolne eksperymenty z bożonarodzeniowymi kompozycjami: Podświetlane kostki z kolekcji TerraChristmas oferują szeroki wachlarz możliwości: po przewiązaniu kokardą staną się prezentem, a wyeksponowane samodzielnie mogą zagrać rolę zmrożonej kostki lodu. Możliwość podświetlenia za pomocą specjalnego modułu RGB sprawia, że lampa Cubrick będzie mienić się wszystkimi kolorami tęczy! Podobnie jak sopel lodu – Twister, Cubrick również może zostać zawieszony pod sklepieniem.

cubrick lampa kostka nunoniŹródło: www.terrachristmas.pl

Waśnie tak powstaje odporna na zimowe warunki, bajeczna dekoracja domów, centrów handlowych, hoteli i budynków użyteczności publicznej, w których odświętna atmosfera jest tak bardzo ważna. Podświetlane dekoracje to świetny pomysł na oryginalną ozdobę wnętrz prywatnych, jak i wejścia do hotelu, galerii handlowej oraz nawet urzędu miasta –  a to tylko niewielki fragment bogatej kolekcji świecących dekoracji świątecznych TerraChristmas!

A Gwiazdka coraz bliżej…

 

Zapisz

Zapisz