Ekspert o dużych donicach

Ekspert o dużych donicach


image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Czyli jak TerraForm udowadnia, że funkcjonalność w przestrzeni miejskiej ma znaczenie!

donica Plane Ring

Na portalu ekspertdesign.pl ukazał się artykuł na temat donicy Plane Ring z kolekcji TerraForm. Jak możemy przeczytać w tekście zatytułowanym – Miasto dobrze umeblowane:

„Dla zabieganego człowieka ławki stanowią ważne miejsce odpoczynku i wyciszenia, dlatego tak ważna jest ich rola w dużych aglomeracjach. Jednak współczesne ławki to już nie tylko kilka desek, ponieważ repertuar ich zastosowań zmienia się wraz z potrzebami nowoczesnych mieszkańców miasta. Dzięki nim całe otoczenie jest bardziej funkcjonalne i przyjazne. Jak więc sprawić, że te niewielkie elementy wpłyną na zwiększenie atrakcyjności przestrzeni miejskiej?”

Oczywiście, odpowiedzią na tego typu problem może być nowoczesna donica Plane Ring. Jak dodaje portal: „Plane Ring to najlepsza odpowiedź na potrzeby mieszkańców. Jest prostym i efektownym sposobem na wprowadzenie roślin nawet w miejsca, w których trudno o rozległe, zielone trawniki. Innowacyjna idea połączenia donicy z ławką pozwala ekonomicznie zagospodarować ciasną, miejską przestrzeń. Ciekawe, żywe kolory produktu poprawią nastrój przechodniów, i to nawet w najbardziej pochmurny dzień.”

Cały artykuł dostępny na stornie www.ekspertdesign.pl

donica Plane Ring

Dodaj komentarz