Ekologiczna strona designu

Ekologiczna strona designu

13 listopada 2015


image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Ciekawe rozwiązania do domu w różnorodnych kolorach i kształtach. Holenderska marka Elho wie, jak odmienić zwykłą codzienność i przemienić ją w radosne chwile.

Jill Elho

Elho powstało ponad 50 lat temu. Jej celem jest tworzenie funkcjonalnych i pomysłowych produktów, które rozweselą każdy dom i ogród. Dzięki takiej filozofii i podejściu do, wydawałoby się, zwykłych przedmiotów codziennego użytku, marka stała się europejskim liderem w produkcji pojemników z polietylenu.

Robin ElhoŹródło: www.makeithome.pl

W swojej kolekcji Elho posiada donice, kosze, torby oraz misy o różnych kolorach, wymiarach i kształtach. Łącząc najnowsze trendy z funkcjonalnością, projektantom udało się stworzyć wytrzymałe dodatki do domu.

Robin ElhoŹródło: www.makeithome.pl

Ekologiczne akcesoria Elho znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu. To doskonałe pojemniki na dziecięce zabawki, gazety, pranie czy kosmetyki. Ich zadanie zależy wyłącznie od Ciebie.

Brussels Herbs Single ElhoŹródło: www.makeithome.pl

Co więcej, aby usprawnić Ci dbanie o Twój dom, produkty zostały wyposażone w pomocne elementy. Na przykład, doniczka na zioła Brussels Herbs posiada nożyczki, którymi szybko i sprawnie posiekasz zioła prosto na kanapki, a donice z serii Diamond zostały wyposażone we wkładkę uprawną. Dlatego jeśli wciąż zastanawiasz się nad estetycznymi i praktycznymi dodatkami, wybierz Elho.

Brussels Round ElhoŹródło: www.makeithome.pl
Brussels Round ElhoŹródło: www.makeithome.pl

Square Divider ElhoŹródło: www.makeithome.pl

Make it Home

Zakupy w Internecie to dzisiaj codzienność – oszczędność czasu, siły, cierpliwości, a bardzo często i pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu, by kupić donicę, lampę, a nawet fotel. W makeithome.pl znajdziesz wszystko, czego szukasz dla domu i ogrodu – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!

« »

Dodaj komentarz