Dziesiątki pięknych miast – do północy czekamy na kolejne!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Jeszcze tylko do północy oczekujemy Waszych zgłoszeń do plebiscytu Terra Flower Power. Które z polskich miast zdobędzie tytuł Najpiękniej Ukwieconego, cenne nagrody i statuetkę? Przekonamy się niebawem, głosowanie rusza już jutro.

To już szósta edycja plebiscytu Terra Flower Power i tradycją wielu miast stało się uczestnictwo w konkursie. Z radością witamy nowo przybyłych, kłaniamy się  miejscowościom, które są z nami od lat. W tym roku na liście uczestników odnotowaliśmy już dziesiątki zgłoszeń. Czas na nadsyłanie zdjęć i filmów mija jednak dopiero o północy, a do tej pory wiele się może zmienić!

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA 3Tak to się zaczęło…

Od 3 do 31 lipca wraz z firmą Terra Group zapraszaliśmy wszystkich mieszkańców, jak i osoby reprezentujące jednostki administracyjne do nadsyłania fotograficznych i filmowych zgłoszeń prezentujących ukwiecenie przestrzeni publicznych. Wszystkie zdjęcia już jutro, 1 sierpnia zostaną ujęte w specjalną galerię, w ramach której ruszy głosowanie. Już 23 sierpnia poznamy, a następnie uhonorujemy miasto z najpiękniejszą aranżacją zieleni. Poznajcie część miast, na które będziecie mogli zagłosować:

Czekamy na Was!

Szczegóły tegorocznego plebiscytu, kalendarium oraz sposób oddawania głosów znajdziecie na stronie www.plebiscyt.inspirowaninatura.pl. Jak co roku szykujemy atrakcyjne nagrody dla zwycięskich miast, jak również dla autorów najpiękniejszych zdjęć. Tym razem mamy dla Was również kilka nowości!

Możesz zdobyć:

nagrody 2 2017

Zapraszamy do nadsyłania ostatnich zgłoszeń pod adres konkurs@terra-pl.eu lub za pośrednictwem wiadomości prywatnej w serwisie Facebook: Inspirowani Naturą.

Szczegóły plebiscytu znajdziesz w regulaminie.

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2016.

 

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz