Duży może więcej…

Wyobraźmy sobie duże, naprawdę duże donice, bez żadnych ograniczeń. Zaprojektowane z myślą o zwolennikach klasycznych rozwiązań, a także dla miłośników nowoczesnego designu. Atrakcyjne za dnia, nie dające o sobie zapomnieć również w nocy.

Mroźną zimą chroniące rośliny, suchym latem dostarczające im wodę. Uwierzycie, że to, co sobie właśnie wyobraziliśmy, staje się rzeczywistością?

Dom, ogród, ulica, to dopiero początek ich architektonicznej przygody. Kwiaty i drzewa to jedynie mała cześć tego, czym możemy je wypełnić. Natomiast  różnorodność ich kształtów, rozmiarów i kolorów to najlepszy dowód na to, że nie stanowią przeszkody dla naszej wyobraźni.

TerraForm

Znaleźć takie donice, które będą odzwierciedleniem naszych myśli, stylu i charakteru, a przy tym doskonale sprawdzą się w przestrzeni miejskiej, hotelach, restauracjach, centrach handlowych, a nawet w naszych domach i ogrodach to nie lada wyzwanie.

Wśród donic dostępnych na rynku możemy wybierać i przebierać, ale tylko jedna kolekcja zawiera tak zróżnicowaną ofertę dużych donic. Ich wielkość tkwi nie tylko w rozmiarze! Zastosowanie, wyjątkowo odporne materiały, precyzja i jakość wykonania to największe wartości i siła kolekcji TerraForm.

Duże donice znakomicie nadają się do dekorowania przestrzeni, zarówno tych wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. To nowoczesne spojrzenie w stronę architektury miejskiej. Do niedawna wykorzystywane jedynie do posadzenia ulubionych roślin, obecnie odgrywają poważniejszą rolę. Rolę, którą wcześniej przypisywaliśmy meblom. Mogą efektywnie kształtować architekturę krajobrazu, dzielić daną przestrzeń, a nawet przysłonić mniej atrakcyjne widoki. Przełamują monotonię oraz podnoszą rangę miejsca, w którym się znajdują. Możliwości jest naprawdę wiele. Tylko od naszej wyobraźni i kreatywności zależeć będzie ich przeznaczenie. Bezkompromisowo możemy stwierdzić, że są bezcennym narzędziem w rękach każdego architekta.

TerraForm

Duże donice, jak już wiemy, nie tylko spełniają przypisaną im pierwotnie funkcję, to także estetyczne elementy, które należy odpowiednio dopasować do otaczającej nas przestrzeni, tworząc pewną wizualną całość. Zarówno jeśli chodzi o kolorystykę czy kształt. Dlatego donice również powinny być elementami stosowanymi w architekturze nieprzypadkowo. To przestrzeń powinna dyktować, jakie do niej donice dopasować, a nie na odwrót. Nie grają w końcu w niej głównej roli, lecz są gustownym epizodem, który wprowadza wyrazisty akcent w architekturze krajobrazu i zamyka ją w spójną całość.

Ich architektoniczna przygoda początkowo nieśmiało narodziła się w naszych głowach, szybko jednak będzie się rozwijać i kształtować, ponieważ donice miejskie to jedyny sposób na przeniesienie naszej wyobraźni do świata realnego. Możemy być pewni, że pomysłów na ich zastosowanie nigdy nam nie zabraknie, bo jak już na samym początku wspomniano… duży może więcej!

TerraForm