Duża przestrzeń, wielka zieleń – Gianto

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Place i skwery w Twoim mieście mogą tworzyć spójną kompozycję łączącą naturę, architekturę i nowoczesność. Poznaj wielki pomysł na wielką zieleń – donice Gianto.

W kolekcji TerraForm znajdziesz donice Gianto – choć mają klasyczny kształt, zaskakują nowoczesnym wzornictwem i paletą energetycznych barw. Donice są dostępne w kilku rozmiarach – można wkomponować je w przestrzeń miejską w dowolny sposób – wszystko zależy od wyobraźni!

wielkie donice gianto ostrowiec świętokrzyski 6 MediumŹródło: www.terraform.pl

Donice Gianto sprawdzą się w ogrodach, jak i przestrzeniach miejskich: nie trzeba obawiać się o ich stan przez cały rok, ponieważ są doskonale trwałe i solidne. Donice Gianto stworzone są w technologii, która pozwala na ich długoletnie użytkowanie – materiał to polietylen odporny na wszelkie niedogodne warunki atmosferyczne: nie pęka, nie blaknie, nie wchłania wilgoci.

wielkie donice nunoni Gianto Bochnia 9Źródło: www.terraform.pl

Posłuży jako piękna ozdoba miejska w każdym sezonie.

Planujesz zakup donic? Zwróć uwagę na parę rzeczy: pomyśl, czy chcesz, aby donica stała na balkonie cały rok, a może będziesz ją chować na okres zimy? Jeśli tak, gdzie ją będziesz przechowywać? – jeśli w piwnicy, musi być na tyle lekka, by nie sprawiło ci problemu przetransportowanie jej. Jeśli chcesz, by stała zimą na balkonie, musi być mrozoodporna.

wielkie donice nunoni Gianto Bochnia 7Źródło: www.terraform.pl

Cała kolekcja TerraForm to mnogość najróżniejszych form i żywych kolorów, które umożliwiają stworzenie niepowtarzalnej aranżacji. Rozbudowana paleta barw pozwala z łatwością dobrać produkty o odcieniach stonowanych oraz bardziej soczystych, matowych lub z połyskiem – zawsze stosownych dla charakteru danego projektu.

wielkie donice nunoni leszno gianto 9Źródło: www.terraform.pl

Czy wiesz, że:

  • W donicach Gianto zasiać można różnokolorowe bratki, stokrotki czy tulipany. Zimą w donicach pięknie prezentują się świątecznie przystrojone choinki.
  • Polietylen, z którego wykonano donice Gianto należy do grupy tworzyw termoplastycznych. Co to znaczy? Odporność chemiczna i właściwości antykorozyjne powodują trwałość i długą żywotność.

wielkie donice gianto 6Źródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz