Duża donica na wielkie wyzwania – Gianto Grande wkracza do miast!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Nasze miasta zasługują na więcej – dużo, dużo więcej! Wychodząc z tego właśnie założenia, prezentujemy najnowsze narzędzie do zazielenienia przestrzeni na skalę szerszą niż dotychczas. Oto duża donica Gianto Grande, model o wysokości aż 160 cm!

wielka donica miejska gianto grande terraform 3 scaled

źródło: www.terraform.pl

Wielka donica Gianto Grande – kolejny członek popularnej rodziny

Najnowsza donica miejska z kolekcji TerraForm została stworzona po to, by odpowiedzieć na zapotrzebowanie europejskich miejscowości, które coraz bardziej odczuwają niedobór natury w swoich przestrzeniach.  Jest ona czwartą już propozycją z linii popularnych pojemników Gianto. Duża donica Gianto Grande, obok modelu Classic, Sito oraz Tablo, z pewnością będzie kolejnym hitem małej architektury miejskiej.

wielka donica gianto grande
Wielkie donice miejskie pozwalają tworzyć piękne kompozycje roślinne.

Jakie korzyści daje duża donica Gianto Grande?

Gianto Grande to donica wielkich możliwości. Choć charakteryzuje ją niemal niespotykany rozmiar, to jej wprowadzenie do przestrzeni nie różni się niczym od tego, jak użytkowane są mniejsze modele. Wszystko za sprawą specjalnego żłobienia w podstawie – duża donica Gianto Grande, nawet po obsadzeniu, może być łatwo przeniesiona w docelowe miejsce przy pomocy wózka paletowego. W przeciwieństwie do tradycyjnych gazonów, które nierzadko przewyższają masą model Grande, jest on więc mobilny, a do tego zachwyca kolorami i solidnym wykonaniem. Co to oznacza? Jeszcze więcej roślin bez skomplikowanej logistyki, raz na długi czas!

wielka donica miejska gianto grande terraform 3 scaled
Donice XXL to świetne rozwiązanie dla dużych, pustych placów.

Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz