Donice na czasie…

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Z czym kojarzy się wam luksus? Pewnie z innowacją, funkcjonalnością, najwyższą jakością oraz niesamowitym designem. A gdyby tak jeden produkt posiadał te wszystkie cechy?

Lubimy otaczać się pięknymi, markowymi rzeczami. Lubimy, gdy nasze ubrania posiadają wyjątkowe metki. Cenne są dla nas również drogie samochody, ekskluzywne mieszkania, kreatywne wnętrza. Nawet jeśli nie możemy pozwolić sobie na takie przyjemności, całe życie pragniemy i marzymy, by kiedyś otoczyć się luksusem. Dlaczego tak jest? Ponieważ kupując najlepsze produkty, dajemy sobie szczęście…

Ale jaki produkt może uszczęśliwić nas i naszych najbliższych? Który będzie nieziemsko wyglądał i robił wrażenie na naszych gościach? Znam jeden, który doskonale się do tego nada, a mianowicie – podświetlana donica. To połączenie najlepszego designu, odpornych materiałów, precyzji i jakości wykonania.

podświetlane

Donice TerraForm  to cztery pokaźne donice, które zostały stworzone dla pasjonatów niestandardowych rozwiązań. Nie ma tutaj miejsca na szablonowy kształt bryły, wszystkie produkty z tej kolekcji mają indywidualny charakter i styl. Doskonale ozdobią każde wnętrze, będą również znakomicie wyglądać w naszym ogrodzie, na tarasie, balkonie czy w miejscach publicznych. Dostępne są w różnych wielkościach i kilku wariantach kolorystycznych. Dlatego to doskonały gadżet, prezent dla fana dobrego stylu.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a co najważniejsze: zadowoli swoją potrzebę posiadania ekskluzywnego produktu. Duże donice to także doskonały sposób na wyeksponowanie kwiatów, dzięki nim ogród zyska również nastrojowe oświetlenie! Pełnią także funkcję dekoracyjną w naszym wnętrzu. Wpasują się praktycznie do każdego wystroju, zarówno tego klasycznego, nowoczesnego, jak i modernistycznego. Donice z kolekcji Light charakteryzują się prostą formą, ale to właśnie podświetlenie czyni te produkty wyjątkowymi i ekskluzywnymi.

podświetlane donice

Podświetlane donice TerraForm są niesamowicie trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Pamiętajmy jednak, że doskonała jakość równa się z wydatkiem. Bowiem nie są to plastikowe, zwykłe donice – to włoski, najlepszy design. Ale z drugiej strony, gdy zakupimy ekskluzywną donicę, możemy mieć pewność, że posłuży nam przez wiele lat, nie tracąc nic na swoim wyglądzie, w związku z czym, inwestycja po prostu nam się zwróci.

Nie ulega wątpliwości, iż obecnie na czasie są podświetlane donice, które warto mieć.

A jeśli nadal jesteście nieprzekonani zobaczcie na poniższe zdjęcia:

podświetlane donice

podświetlane donice

podświetlane donice

podświetlane donice

podświetlane donice

podświetlane donice

Dodaj komentarz